Хомути для ГБО

 При встановленні газобалонного обладнання використовуються хомути. Для того, щоб обтиснути трійники, при підключенні редуктора до системи охолодження та газові шланги.

 Хомути бувають двох видів: металеві та пластикові. Універсальні хомути, які є досить міцними і підходять для всіх видів з’єднання – це металеві. Вони значно дорожчі, ніж пластикові, але й набагато надійніші. Особливо для систем, де бувають перепади температури (коли автомобіль стоїть, газова суміш холодна, під час роботи – газова суміш нагрівається до високих температур).

Також хомути діляться на два типи:

  • Черв’якові,
  • Пружинні.

Черв’якові хомути застосовуються при таких з’єднаннях, де існує велике механічне навантаження. Використовуються при кріпленні вентиляційних шлангів, повітропроводів з надлишковим тиском, системи охолодження, паливної магістралі. Хомути з черв’ячним різьбленням більш універсальні в експлуатації, вони можуть затискати труби та шланги різних діаметрів.

Пружинні хомути застосовуються в таких з’єднаннях, коли необхідно розподілити робочий тиск по всьому колу робочої зони. Такі хомути мають перевагу, вони можуть багаторазово використовуватися. Так само вони не змінюють своєї форми при експлуатації, міцно фіксують робочу зону, при розмірі шлага, що змінюється. Витік газу зводиться до мінімуму при використанні таких хомутів. Вони найменше схильні до впливу стиснення/розширення газової суміші, не втрачають своєї міцності та герметичності з’єднання. При використанні пружинних хомутів потрібно дуже точно вибирати його діаметр. Для кожного діаметра шланга чи трубки є свій оптимальний діаметр хомута.

Компанія «Айхен Газ» вибирає найкраще та якісне газобалонне обладнання. Ми стежимо за новими інноваціями на ринках газобалонного обладнання. Підбираємо якісні кріплення та хомути. Не заощаджуємо кошти при замовленні витратних додаткових матеріалів.

Дешеві хомути можуть пропускати, погано обтискати шланги та газові трубки. Зростає ризик розгерметизації газової системи, підтікання рідини, що охолоджує. Дешеві хомути більше схильні до корозій під впливом вологи.

Така дрібниця, як хомут, допоможе убезпечити Ваш автомобіль. Якісні хомути позбавлять Вас неприємностей при підключенні системи ГБО. Майстри-установники вважають за краще використовувати металеві черв’ячні хомути, оскільки вони більш універсальні.