Перевірка балонів у Черкасах

Наша компанія єдина на всі Черкаси та область, яка може надавати послуги з монтажу та демонтажу балонів для зрідженого нафтового газу (пропан) та стиснутого природного газу (метан) з подальшою частковою перевіркою на «Стенді для пневматичних випробувань на герметичність автомобільних балонів для зрідженого нафтового газу та стиснутого природного газу».

Перевірка балонів ГБО

Атестація балонів зниженого нафтового газу (пропан) повинна проводитися кожні 2 роки – але оскільки це обладнання досить дороге, багатьом вигідніше замовчувати термін експлуатації балона ГБО.
У Польщі там звідки їдуть усі б/в балони, які є в Україні – атестацію не проходять взагалі, а термін балону для пропану становить – 10 років. Після закінчення цього терміну власник зобов’язаний замінити балон на новий. А старі, демонтовані балони знаходять друге життя, на жаль, у нас в Україні. У нас не таке суворе законодавство як у Європі, але після закінчення терміну експлуатації балона автомобіліст зобов’язаний проходити огляд кожні 2 роки для своєї ж, та своїх пасажирів, безпеки.

балон-бу-купить

Що стосується балонів для стиснутого природного газу (метан), то тут терміни огляду залежать від матеріалу, з якого зроблений балон:
– балони, виготовлені з легованої сталі та металокомпозитних матеріалів – перевіряються кожні 5 років;
– балони, виготовлені з вуглецевої сталі та металокомпозитних матеріалів – перевіряються кожні 3 роки;
– ті, що виготовлені з неметалічних матеріалів – перевіряються кожні 2 роки.

Балони для ГБО

Навіть якщо Ви повірили майстру, який ставив Вам ГБО – це не означає, що він сам не був обдурений. Все ж таки, краще робити перевірку! Загальна вартість послуги складає від 500 до 1000 грн. за балон.

  • Атестація газових балонів проводиться за графіком – з 25 – 30 число місяця.
  • Термін атестації балонів ГБО займає до 5 днів (5 днів ви будете їздити на бензині)
  • Ми знімаємо балон протягом години (якщо не заіржавіло) і Ви вільні.
  • Встановлення балона з налаштуванням ГБО системи займає до години.
  • Відповідно – витрати на вашу безпеку становитимуть 2 години втрати часу.

Для запису на перевірку балонів потрібно заздалегідь записатися у менеджера компанії.

Проверка баллонов
Проверка баллонов
Проверка баллонов