Калькулятор ГБО

Ціна ГБО [грн]:
Ціна 1 літра бензину [грн]:
Ціна 1 літра газу [грн]:
Расход на 100 км пробега [л]:
Середній добовий пробіг [км]:
Щоденна економія [грн]:
За 5 років експлуатації [грн]:
Термін окупності ГБО [днів]:

12 причин встановити ГБО. Чому зараз – це вигідно для Вас?

 1. Автомобіль з ГБО при продажу завжди коштує дорожче мінімум на 500 доларів
 2.  Якщо у Вас малолітражних машина і її витрата по місту становить 5 л / 100 км – встановивши ГБО ви будете проїжджати ті самі 100 км – тільки в два рази дешевше
 3. Купивши хороше обладнання, Ви зможете його переставити на інший автомобіль
 4. Зняття газового обладнання коштує до 30 доларів
 5. Газове обладнання завжди можна продати -падіння вартості на вторинному ринку до 30%
 6. Чули той факт, що газ псує машину? – це правда! Але тільки для ГБО 1 і 3 покоління. Газова установка 4 покоління не псує двигун а навпаки пом’якшує його роботу подумала самі-газ більше згорає і двигуну легше запалювати паливну рідину
 7. ГБО комплект тільки дорожчає в ціні -кожний день вона тільки зростає, тому купивши сьогодні комплект за 500 доларів – через рік, цілком ймовірно, що зможете продати б/у за ті самі 500. Нове обладнання за рік може вирости в ціні до 700.
 8. На ГБО 4 покоління, масло в двигуні змінюється не через 8 тисяч як годиться, а через 12
 9. На ГБО 4 покоління у Вас з’являються додаткові витрати на фільтр первинного очищення газу -но ви не витрачаєтеся на заміну бензинового фільтра а їх ціна однакова
 10. Прокладка двигуна пересихає, ви таке чули? Так це правда! На бензині вона теж пересихає тисяч через 500, на газу через 400. Скільки років Вам потрібно чекати коли вона пересохне? І скільки ви заощадите за цей час від їзди на газу.
 11. На газу машина робиться тупіше – це НЕ правда, впорскування газу в 4 поколінні відбувається розподілом електроніки – втрат тяги водій не відчуває.
 12. Навіть якщо ви проїжджаєте з витратою в 5 літрів всього 500 км в місяць (16 в день) ви продасте машину на 500 доларів дорожче або продасте своє обладнання як б / у -потеряете всього 30% вартості обладнання (воно залишиться з таким пробігом майже новим і його можна вигідно продати.

Гбо на виплат черкаси

Не думайте, коли газове обладнання себе окупить? Вкладіть гроші зараз, і завтра Ви поїдете в два рази дешевше.

Для прийняття рішення, запитайте у будь-якого користувача ГБО, наскільки добре і вигідно користуватися газобалонної установкою? Він задоволений чи ні, від економії своїх грошей в кілька разів?