Як може зашкодити ГБО, Популярні несправності, пов'язані з ГБО

Несправність паливного насоса –

паливний насос працює всух, тобто коли двигун працює на зрідженому газі, це дуже шкідливо. Відсутність бензинового мастила призводить до її більш швидкого зносу та заїдання. Це проявляється гулом насоса та ривком двигуна.

Пошкоджений лямбда-зонд – зонд,

розташований у вихлопній системі, вимірює кількість повітря у вихлопних газах. При неправильному підборі суміші у вихлоп потрапить паливо, що згоріло, згорять залишки в системі випуску або загальний склад вихлопних газів буде неправильним, лямбда-зонд може бути пошкоджений.

Несправність свічки запалювання

температура згоряння LPG нижча за температуру вихлопу бензину, проте процес займає більше часу. Свічки запалювання зношуються швидше внаслідок перегріву. Тому їх рекомендується замінювати вдвічі частіше, ніж при їзді лише на бензині або купувати спеціальні свічки на LPG. Зношування свічки запалення проявляється нестабільною роботою двигуна, недоліком потужності, пропусками запалювання та можливістю відображення індикатора Check Engine.

Прогорання сідла клапанів та клапанів

– більший час горіння LPG також впливає на більш швидке зношування сідла клапанів. Це найбільш делікатне місце у камері згоряння. Тому в деяких двигунах необхідно використовувати систему змащення бензином або свердловину, що надходить, що знижує температуру згоряння.

Несправність каталітичного нейтралізатора

– Каталізатор, а точніше, каталітичний нейтралізатор є елементом системи очищення вихлопних газів, розташованої в системі випуску. Він працює при певній температурі, зменшуючи та окислюючи шкідливі та токсичні компоненти вихлопних газів. Сірка, що утворюється при згорянні зрідженого газу, і більш висока температура впливають його швидше споживання.

Як зменшити кількість несправностей газової системи в автомобілі?

  1. Регулярно замінюйте свічки запалювання
  2. Подбайте про систему охолодження
  3. Встановлюйте та обслуговуйте газову установку тільки фахівцями
  4. Не забувайте про щорічний огляд та заміну газових фільтрів
  5. Заправляйте газ лише на перевірених АЗС
  6. Час від часу проводьте тур на газі
  7. Виберіть LPG відповідно до вашого стилю водіння.
  8. Динамічне водіння потребує, серед іншого, інших газових форсунок.