Айхен Газ - це найбільша мережа професійних автосервісів з питань газобалонного обладнання в Черкасах. ГБО – це наш єдиний профіль! Айхен Газ на авто це найбільша мережа автосервісів у Черкаській області. Ключові послуги нашої діяльності: Установка ГБО на авто у Черкасах Ремонт ГБО, заміна фільтрів Діагностика Газа на машині Налаштування газового обладнання ТО газового обладнання Обслуговування авто з газом Газове встановлення 4 покоління 5 6

Беремося за найскладнішу ГБО роботу

Багато хто говорить – ЦЕ НЕ РЕАЛЬНО – А МИ РОБИМО

Айхен Газ у Черкасах це професіонали вузького профілю, ми не відволікаємось та не розпорошуємося загальними ремонтами транспортних засобів. Наша сила в правильному підході до монтажу газобалонного обладнання, ми з великим інтересом можемо виправляти поломки ГБО, які допустили наші криворукі колеги – конкуренти. Айхен команда це злагоджений колектив авто майстрів з ГБО, які мають досвід роботи з 2012 року в Черкасах та Черкаській області.

Ми знаємо як правильно, тому що дійсно багато ВЧИМОСЯ, стабільно, часто і дорого – підвищуємо свою кваліфікацію

Робимо свою роботу якісно – виправляємо помилки інших.

25 відмінностей Айхен ГБО від конкурентів

Чому порівняно з конкурентами та іншими установниками ГАЗ на АВТО Черкаси – Айхен Газ дає найвигіднішу ціну? Ми є офіційним дилером 15 торгових марок газобалонного обладнання в Черкасах. Ми маємо представництва по області, тому маємо ОПТові ціни на ГБО від офіційних Дилерів в Україні. Для підтримки ексклюзивної дистрибуції на ринку постачальники ставлять плани і іноді ми змушені проводити акції практично за ціною собівартості – аби залишатися лідером ринку. Описали Вам пару секретів чому ціна на гбо у Черкасах найдешевша у Айхен Газ. Знижки та акції на газобалонне обладнання у Черкасах у Айхен найвигідніші – зате по чесному, своїми словами тому що воно є).

Зручні умови для корпоративних клієнтів:

Завдяки багаторічній репуції – нам довіряють автосалони!

При покупці нового автомобіля ставимо ГБО, а гарантія від виробника зберігається.

Лідери ГБО індустрії у нас у портфелі:
Воднева установка на Авто
3 %

Водород для бензинових двигунів

економія палива від 3% до :

4 %

Водород для дизельних двигунів

економія палива від 4% до :

КОМПАКТНА СИСТЕМА У БАГАЖНИКУ

Де поставити ГБО в Черкасах в кредит, встановлення, ремонт, заміна фільтрів ГБО, налаштування газу на авто, 4 покоління
Довіряйте встановлення газу 7, 2 та 4 покоління на свій автомобіль компанії «Айхен Газ».
Ми будуємо свою репутацію роками та дорожимо кожним своїм клієнтом.


Гарантуємо своєчасну та надійну установку газобалонного обладнання на машини будь-якої конфігурації.
Для Вас, компанія “Aihen Gaz” – це економія палива, грошей та часу. Звертайтесь за послугами:
Монтаж ГБО 2 у Черкасах та області.
Обслуговування ГБО 4. Постійні знижки та акції клієнтам організації.
Продаж сертифікованих комплектів від світових виробників 4, 5 покоління.
Ремонт газового обладнання всіх поколінь.


Документи ГБО. Огляд балонів. Видача документів на руки власнику.
(068) 766 50 24 Kyivstar; (063) 766 50 24 Life
Завдяки злагодженій роботі фахівців із встановлення газу на машини – Ви зможете оцінити комфорт водіння машини на газі. Дешеве паливо – пропан (СУГ, англ. LPG) став вигідною альтернативою дорогому бензину. Але гарантувати якісну та довгу службу газової установки 4 та 5 поколіня, зможуть люди, спеціально навчені у даній сфері. Якість та безпеку комплектів гарантує вже сама компанія. Тому Айхен Газ працює із виробниками надійного газового обладнання. У той час, наші фахівці мають необхідний досвід і сучасне обладнання, так що поставити пропан 2 або 4 покоління проходить в найкоротші терміни і за помірною ціною.

Чому не варто шукати встановлення ГБО дешевше?
Розчарування від низької якості триває довше ніж радість від низької ціни. Завжди встановлюйте на свій автомобіль якісне ліцензійне обладнання.


Кантори з поганим товаром не затримуються у бізнесі газобалонного обладнання. Якщо Ви заощаджуєте на установці газу на машину – ви витратите на ремонт та заміну обладнання.


Заощадивши на заправці дешевим газом, ви витратите на збільшену витрату та чищення паливної системи.
Установка газового обладнання на автомобіль проводиться спочатку на ваш вибір: ГБО 2, 4 і 5 покоління. Навіть 7-го покоління, газодизель чи газ на дизель буде встановлено точно у визначений термін. Компетентно встановити газодизель на дизель можуть виключно професіонали у своїй справі. Все частіше дизельні системи піддаються модифікаціям, тому ми намагаємося знати нові тенденції в обслуговуванні газових установок на дизельних агрегатах.


Наші сервісні центри оснащені сучасним обладнанням для роботи з системами LPG. Дуже важливим є той факт, що встановлення пропан ланос, газ на ваз або Ладу проводиться на справну машину. У нашому центрі відбувається монтаж, ремонт, заміна фільтрів ГБО, налаштування ГБО у Черкасах.
Усі сертифіковані центри, що спеціалізуються на послузі «Встановлення газобалонного обладнання Черкаси», завжди стежать за знаннями та вміннями своїх спеціалістів. Майстри компанії мають великий досвід та знання, тому зможуть поставити газ на авто будь-якої марки. Фахівці постійно здобувають нові знання на навчальних тренінгах, які проводять відомі виробники газового обладнання 4 покоління та 5. Ми є представниками кількох брендів газобалонного обладнання в Черкаській області. Тому вчасно можемо запропонувати швидке ТО вашого автомобіля.


ремонт, налаштування ГБО в Черкасах та області.
Установка ГБО 4 покоління у розстрочку ГБО 2 від Айхен Газ. Ремонт газового обладнання. Правильна настройка та діагностика газ на авто в Черкасах та Черкаській області
з 2017 року Газ на авто 7 покоління став реальним, 7-го покоління. «Айзен Газ» здійснює встановлення тільки сертифікованих, якісних компонентів системи газових. Враховуємо рекомендації виробника, надаємо гарантії на товар. Компанія Айхайзен Газ Черкаси також пропонує купити газобалонне обладнання (ГБО) від надійних виробників світового рівня.
Ціна на газову установку в Черкасах.
Оптом або в роздріб ціна набір гбо буде прийнятною і залежатиме від комплектації авто. Продаж балонів, клапанів, редукторів здійснюємо по всій території України. Центри із встановлення газового набору на автомобіль знаходяться у місті Черкаси.


Установка гбо в Черкасской области.
Особливі умови співпраці по установці ГБО для жителів Сміли, Золотоноші та інших міст області. Всім, хто проживає в місті Сміла, Золотоноша, Чорнобай, Драбів, Ватутіне, Канів, Умань, Городище, Звенигородка, Кам’янка, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Тальне, Христинівка, Чигирин, Шпола – пропонується особливий узгоджений графік установки.
Ті, хто вирішить поставити газ на авто в Черкасах з першого дня почнуть економити свої кошти на паливі. Використання газової суміші зберігає двигун від зносу. ГБО для автомобіля – це екологічний, безпечний і більш щадний шлях використання двигуна.


Ремонт ГБО в Черкассах
Компанія Ахен Газ проводить роботи з ремонту та встановлення газобалонного обладнання на автомобілі. Серед послуг Ви можете вибрати повне обслуговування або частковий огляд систем автомобіля. Для реєстрації звертайтесь за номерами телефону. У телефонному режимі дізнайтесь про ремонт пропану. Менеджер підкаже, яка послуга

Вам підійде:
Діагностика ГБО 4 покоління;
заміна фільтра;
Перевірка балонів; видача документів;
Установка ГБО 2;
Регулювання газу 4 покоління;
Комп’ютерна діагностика;
Ремонт форсунок;
Ремонт редуктора;
Заміна газових форсунок
Перевірка газової системи на витік речовини;
Демонтаж комплекту встановлення;
поставити 5 покоління
Наші партнери та бренди ГБО обладнання.
Яке ГБО поставити свою машину?
Може дешевше – польське чи все-таки перевірене обладнання італійського виробника? У цьому Вам допоможе швидка консультація менеджера фірми “Азен Газ”.
Ми достатньо знаємо про системи газу для точного визначення покоління та вартості встановлення на Вашому автомобілі. Підрахувавши вартість та вигоди, вам буде легше зробити свій вибір.
Ми пропонуємо газобалонне обладнання від кращих виробників: Prince, STAG, BRC, GFI, Landirenzo, Bigas, OMVL, Alhpa, Atiker, Versus, Lovato, Tomasetto, Zenit, форсунки Hana, LPGTECH – AUTOGAS AC (STAG, DIGITRONIC), Diego (Diego G3, KME, AKME, NEVO) Tamona (PROGAS, Pegasus), Compact, ZENIT PRO, ELPIGAZ. Yota


У нас багато конкурентів:
профі газ, гбо стаг, обслуговування гбо черкаси, гбо черкаси ярославська, автогазсервіс черкаси, магазин гбо черкаси, газороздавання черкаси, найкраще сто черкаси, всі сто.
РОБИМО СВОЮ РОБОТУ ЯКІСНО ВИПРАВЛЯЄМО ПОМИЛКИ ІНШИХ.