Вибух балона ГБО, небезпека бу газових балонів.

Найбільшою та страшною помилкою при виборі газобалонного обладнання є економія на балоні та мультиклапані без котушки – купівля б/в балона ГБО.

Багато хто на жаль формує свою думку приблизно таким чином:
– метал у балоні товстий, іржі було не багато, я балон дивився перед покупкою – там була тільки початкова корозія, років 5 він точно прослужить, а потім я і машину продам…

А є один важливий і непередбачений момент – це аварія. При ударі в задню частину (як правило ви ще й не винні в подібних дтп) звістка удару припадає на пропановий або метановий балон. Звичайно, якщо б він іржавий просто лежав у вас у днищі і гнив собі 5 років, можливо нічого б і не трапилося – ну а якщо аварія? Там де тонко там рветься.
Нові балони витримують удари в будь-якому випадку краще за б/у-шні. Метал у новому балоні еластичніший і може розтягнутися або деформуватися – чого не буде зі старим.
Там де є сліди корозії і іржі зазвичай і виходить розрив. Саме тому в Європі балони яким понад 10 років списують на брухт.
Але є жадібні та нещадні виродки в Україні, які скуповують це сміття і продають усім, хто хоче заощадити на установці ГБО – ризикуючи своєю безпекою.
Ось Вам приклад сильної ДТП і лише завдяки новому балону – вибух вдалося уникнути.
На цьому прикладі в автомобіль стоячий заїхала машина зі швидкість 90 км. Швидкість, яка навіть перевищує тестові норми при перевірках на краш-тестах:

opastnost-bu-gbo-ballonov
bu-gbo-ballons-pri-dtp
opastnost-bu-gbo-ballonov
vzryv-balona-pri-avarii
balon-pri-dtp
nový-ili-bu-ballon-gbo-v-cherkassax
nový-ili-bu-ballon-gbo
avriya-bu-gbo-ballons-pri-dtp

Почему нельзя ставить бу баллон гбо.

Очень часто когда вам говорят что баллон б/у-шный, но в хорошем состоянии он может быть просто отрихтованным и перекрашенным.

Уже не однократно к нам приезжали клиенты с Черкасс и Черкасской области которые думают что у них стоит новый баллон -потому что он блестит красиво и на вид новый, вот только на бирке дата может стоять 2006 г.

Не может он быть новым с таким сроком использования, ГБО это взрывоопасно и к газовому оборудованию особые требования. В Украине есть мода когда покупаются б/у баллоны, пескоструиться, зачищаются и красятся. Вы же знаете как наши кулибыны с разорванных машин делают новые – что им стоит перекрасить старый баллон и сделать его новым -продавая его с тройным заработком.

Вы никогда и никому в Украине не докажите что баллон взорвался не по вашей вине, ни один документ не гарантирует Вам безопасность. Даже при проверке баллона Вам дают справку что на момент проверки повреждений и угроз не выявлено – но никак ни с гарантийным сроком последующего использования. Вся ответсвенность за использование б/у оборудования лежит только на Вас. Вы сами выбрали ездить на пороховой бочке – вот и рискуйте, а ответственность за ваши риски никто на себя не будет брать.

kupit-gazovyj-torik
ustanovka-gbo-rynok-avtobazar-cherkassy
bu-bolon-pochti-novyj
vzryv-ballona
vzryv-propana
gbo-2-svoimi-rukami
vzpyvrrpasnost-gbo
gde-proverit-go-ballon
kupit-b-u-ballon-gbo
gbo-ballon-proverka
kupit-bu-multiklapan-ballon-cena
gde-kupit-toroidalnyj-b-u-balon