Яке ГБО вибрати для свого автомобіля? Яка компанія відрізняється надійністю і гарантіями по установці?

Зіпсувати можна і хороше ГБО, некоректно його встановивши і налаштувавши. У таких випадках власники автомобіля стикаються з проблемою слабкої роботи двигуна, троит на неодружених, гучні хлопки. Практика показує, що перейшовши на газ ви економите до 30%. Навпаки, встановивши дешеве обладнання ви не економите взагалі. Втрата часу і грошей на ремонті зводить до нуля всі старання.

Чи впорається з проблемою допоможе лише установка ліцензованого обладнання, вироблена навченими майстрами. Такі люди працюють на установці і обслуговуванні ГБО в компанії Айхен Газ. Швидкий монтаж, точна настройка і гарантійне обслуговування – слова на яких говорять усі клієнти нашої компанії. Ми зацікавлені, щоб якісне обладнання, яке ми представляємо було встановлено на ваш автомобіль за всіх правилах виробника.

Компанія “Aihen Gaz” економить гроші своїх клієнтів, завжди працює з перевіреними брендами!

Десь поставити-гбо-в-Черкасах-Стаг-ІталіяBRC; Gfi; Stag; Hana; Bigas; OMVL; Atiker; Lovato; Landirenzo; Tomasetto; Zenit; LPG; TECH; Tamona; Prince.

Установка ГБО в Черкасах і області.

Низька ціна дешевого обладнання радує не довго, фактично до першої поломки. Розчарування від некомпетентних установки заважає відчувати міць мотора вашої машини. Але ж ми часто сподіваємося на свій автомобіль. І не завжди можемо передбачити несправність. Хоча точно знаємо, чого очікувати від дешевого ГБО – воно виходить з ладу, швидко збиваються настройки і немає впевненості в його якості.

Тому компанія Айхен Газ безпосередньо працює з виробниками і постачальниками перевіреного газового обладнання на автомобіль всіх поколінь. Регулярне навчання співробітників дозволяє швидко і грамотно встановити деталі ГБО на ваш автомобіль. Компанія працює в кількох напрямках:

установка ГБО в Черкасах;
гарантійне обслуговування ГБО;
продаж газобалонного обладнання;
ремонт ГБО
реєстрація ГБО
Як встановити ГБО на авто?

Критерії професійного монтажу газобалонного обладнання за якими проходить обслуговування автомобіля в компанії Айхен Газ

Наявність всіх професійних інструментів і програм по установці ГБО.
Перелік послуг включає додаткові роботи: установка та заміна фільтрів ГБО, настройка ГБО в Черкасах і області, діагностика подачі газу.
Сертифікати центрів обслуговування і висока компетенція навчених співробітників компанії.
Установка газу на двигуна будь-якої конфігурації. Досвід співробітників дозволяє виконувати замовлення підвищеної складності.
Наявність і видача документів на обладнання. Гарантійне обслуговування.
Присутність компанії в Черкаській області.

Компанія несе відповідальність за кожного свого клієнта. Ви можете проходити регулярне ТО автомобіля на багатьох станціях Айхен Газ по області, всюди діють програми лояльності, знижок і добре ставлення до клієнтів.