Техогляд та сертифікація ГБО у Черкасах. Як пройти перевірку газу на авто та поставити машину на облік.

Експертиза Сертифікація ГБО у Черкасах це необхідний етап для кожного автомобіліста. вона потрібна в Сервісному Центрі МВС при знятті, перереєстрації авто.

ГБО має бути встановлене відповідно до норм безпеки для забезпечення безпроблемної експлуатації автомобіля. Це головна мета техогляду ГБО у Черкасах – безпека автовласника та його пасажирів.

Приїхавши на техогляд ГБО у Черкасах автомобіль заїжджає на яму чи підйомник та оглядається експертом на правильність встановлення ГБО відповідно до вимог ДСТУ та ТУ України. Якщо на автомобілі ГБО встановлено правильно – експерт виписує акт технічної експертизи переобладнаного автомобіля на ГБО у Черкасах і можна бути спокійним у своїй безпеці та їхати до МРЕВ – процедура займає від 15 до 45 хвилин.

Якщо ж ГБО встановлено з порушеннями з б/в балоном (експлуатаційний термін якого закінчився через 10 років), то ваш автомобіль відправляють на доопрацювання та усунення всіх неполадок і невідповідностей. Якщо таке станеться – Айхен газ допоможе вам доустановити ГБО відповідно до норм, які вимагає експерт.

Виникає, звичайно ж, резонне питання – навіщо ці експертизи проводити якщо все було й так добре.

Але якщо подивитися кількість різних випадків вибухів ГБО, то майже всі вони відбувалися через б/в балонів або неправильно інстальованого ГБО. Деякі автомобілісти з метою економії встановлювали ГБО, яке було знято з європейських автомобілів і термін експлуатації якого давно вже вийшов. Але з метою економії людина жертвує своєю безпекою і що найстрашніше – безпекою своїх пасажирів і людей, які знаходяться поруч. Як показала практика – деякі люди ставлять безпеку на задній план побачивши матеріальну і що найцинічніше, копійчину вигоду. Саме через таких громадян було запроваджено технічний огляд ГБО у Черкасах та всій Україні. Бо якщо задуматися – беззаконні та відсутність контролю ні до чого доброго не призводять – лише до людських жертв та втрат.

А щодо нового ГБО – для чого по ньому проходити техогляд ГБО? Але тут так само не все так просто – не всі установники проходять кваліфіковану технічну атестацію просто через не бажання платити за неї гроші, так само не всі постійно навчатися нюансів установки ГБО на ті чи інші автомобілі, мотивуючи це тим, що раз навчився і достатньо . І тут виникає так само не думки небезпечний наслідок – неправильно встановлене ГБО, яке через помилки установника може призвести до не дуже приємних і безпечних наслідків, які часто лягають на самого автовласника, тому що установник ведучи свою діяльність незаконно – не прив’язаний. доречно і просто переходить на інше місце діяльності і продовжує так само не правильно встановлювати ГБО.

Хто ж може проводити такі експертизи в Черкасах і хто має ліцензію ?

Спеціально навчені люди, які пройшли атестацію, отримали свідоцтва та дозволи на такі роботи, що підтверджуються спеціальними посвідченнями державного зразка. Тут так само варто бути пильним, так повелося, що в нашій країні автовласника хочуть обдурити на кожному повороті – запам’ятайте, одних слів від експерта, що він пройшов навчання – мало. Має бути посвідчення та відповідне сертифікати з мокрими печатками.

А якщо не проходити цю експертизу

Те, що вам не знімуть автомобіль з обліку або не переоформлювати це і так зрозуміло.

Але також будуть введені штрафи для тих автовласників, які не пройдуть такий технічний огляд ГБО або після приїзду до експерта не виправлять неправильно встановлені елементи ГБО, на які було зазначено. Тому що наражати себе і навколишніх небезпеки не повинно бути безкарним. Розміри штрафів формуються але відомо зараз що вони будуть дуже значні та відчутні для автовласника

Так що не варто наражати себе і навколишніх небезпеки – встановлюйте ГБО в сертифікованих, офіційних настановних центрах ГБО, проходьте технічний огляд ГБО легко і швидко і користуйтеся ГБО в ім’я економії.