Заправний клапан (ВЗП)

 

vzu-gbo-zaprovochnoe4ВЗУ це виносний заправний пристрій

являє собою металевий перехідник-адаптер, усередині якого знаходиться запірний клапан (кулька). Після заправки автомобіля під впливом пружини ця кулька закриває заправний отвір ВЗП, не дозволяючи газу із заправної магістралі виходити назовні.

Є кілька способів

закріпити ВЗП на автомобіль .

Найпоширенішим є виведення порту заправки в задній бампер. У пластиковому бампері робиться отвір, в цей отвір монтується ВЗП за допомогою спеціальної коробки, потім монтується декоративна заглушка, що закриває ВЗП.

Можливе встановлення виносного заправного пристрою в лючок бензобака.

У кузові автомобіля біля горловини бензобака робиться отвір для встановлення ВЗП в лючок бензобака. У цьому випадку із собою треба постійно возити спеціальний перехідник, щоразу при заправці цей перехідник вкручується у ВЗП, а після заправки його треба викручувати.

Також є можливість

встановити виносний заправний пристрій під бампер

або на фаркоп, тоді ВЗП кріпиться до кузова за допомогою кронштейна. При такому способі встановлення виносного заправного пристрою необхідно стежити, щоб після заправки Вашого автомобіля оператор АЗС не забував закрутити кришку ВЗП. При тривалій відсутності кришки можуть виникнути проблеми із заправкою із-за бруду на ВЗП, заправний пістолет не фіксуватиметься.
vzu-gbo-zaprovochnoe

Вибір завжди за Вами, бажання наших клієнтів для нас є закон.

Необхідно враховувати кілька факторів під час вибору установки заправного порту.

Якщо ВЗП встановили у задній бампер

У зимовий час бампера мають властивість обмерзати, залипати снігом. Це приносить деякі незручності при заправці. Також часто автолюбителі зачіпають бампером бордюри, при сильному пошкодженні бампера можливе пошкодження виносного заправного порту (ВЗП) і трубки газової магістралі.

Якщо Ви зупинили свій вибір на установці

ВЗУ в лючок бензобака

Варто пам’ятати про те, що постійно з собою необхідно возити перехідник, після заправки перехідники мають специфічний запах газу, так що, якщо зберігати його в салоні, запах швидко пошириться Вашим автомобілем.

 

vzu-gbo-zaprovochnoe-2Розглянемо можливі несправності заправних портів. Однією з найпоширеніших поломок є залипання запірного клапана (кульки). Іноді на заправних станціях операторам АЗС доводиться продавити кульку, щоби автомобіль можна було заправити.

Так само можливе порушення герметичності на з’єднанні газової магістралі та ВЗП. Травить газ із виносного заправного порту.