Трійники та комплектуючі ГБО

Сполучна деталь трубопроводу з трьома відгалуженнями називається трійником. Ці відгалуження необхідні для того, щоб можна було приєднати до основної труби додаткові труби. За своєю конструкцією трійники поділяють на перехідні та рівнопрохідні. Виготовляються вони із нержавіючої сталі, пластику або силумінового сплаву.

При встановленні газобалонного обладнання трійники використовують для підключення системи охолодження редуктора. Ще трійники встановлюють при приєднанні вакууму до редуктора.

Трійники ГБО бувають різних діаметрів:

  • 19*16*19,
  • 16*16*16,
  • 19*10*19,
  • 16 * 10 * 16 і т.п.

При установці газобалонного обладнання можна обійтися без трійників.

. Але на практиці набагато зручніше підключати систему охолодження через трійники. Це дозволяє редуктору краще обігріватися та стабільніше працювати.

Компанія «Айхен Газ» при встановленні ГБО використовує трійники перевірених фірм-виробників, оскільки це допомагає захистити Ваш автомобіль від різних неприємностей.

Найпоширенішим явищем при підключенні газобалонного обладнання з використанням дешевих трійників була текти рідини, що охолоджує, з місць з’єднання. Що, у свою чергу, призведе до додаткових витрат на придбання охолоджуючої рідини (тосолу або антифризу).

При підключенні редуктора системи охолодження можна використовувати адаптери, тобто вийде послідовна схема підключення. При використанні трійників схема підключення паралельна. За законами фізики, при паралельній схемі підключення обігрів редуктора буде набагато кращим і якіснішим.

Для того, щоб в систему охолодження

підключити газовий редуктор

, необхідно розрізати два патрубки (подача та обратка з пічки). За допомогою трійників у ці патрубки приєднуються додаткові шланги, необхідні для підключення редуктора.

Всі з’єднання надійно стискаються хомутами.

Дуже важливо правильно підбирати діаметр трійників. Наприклад, якщо у Вас патрубки грубки стоять діаметром 19 мм, а встановити трійник діаметром 16 мм, це спричинить низку проблем.

Проблеми при неправильно підібраних трійниках:
  1. Поганий обігрів пічки,
  2. Погане обігрів редуктора,
  3. Розрив тосольних патрубків тощо.

 Тому необхідно ретельно продумувати та підбирати комплектуючі для встановлення газобалонного обладнання, як основне, так і допоміжне.