Тосольні шланги ГБО

 Тосольні шланги необхідні для обігріву редуктора.

За допомогою тосольних шлангів охолодна рідина (тосол, антифриз) при підключенні газобалонного обладнання надходить у редуктор. Так як редуктор дуже сильно охолоджується, коли газова суміш рідкої фази переходить у парову фазу. При надходженні рідини, що охолоджує, досягається оптимальна температура для стабільної роботи редуктора.

Тосольні шланги виготовляються з кількох шарів якісної міцної гуми. Діаметр шлангів може бути від 8 до 16 мм. Вони витримують робочий тиск 0,6 МПа до розривного тиску 1,6 МПа. Оскільки тосольні шланги використовуються для підтримки оптимальної температури редуктора, вони витримують температуру від – 35 градусів Цельсія до + 125 градусів Цельсія.

На ринку представлена ​​велика кількість фірм-виробників шлангів тосольних. Найпоширеніші: Fagumit, SEMPERIT, PARKER, Radiator і т.д.

Компанія “Айхен Газ” ретельно підходить до вибору газобалонного обладнання. Перед тим, як зробити закупівлю, оцінює технічні характеристики обраного ГБО.

Наші майстри вважають за краще при монтажі газобалонного обладнання використовувати тосольні шланги фірми Fagumit. Країна-виробник таких шлангів – Польща, зарекомендувала себе як один із найкращих представників гумотехнічних виробів на світовому ринку.

Тосольні шланги Fagumit посилені текстильними вкладишами. Сталі до процесу термічного старіння. Найменше вони схильні до перекручування і зламів. Витримують перепади атмосферного тиску. Оснащені двома шарами гуми класу А (зовнішній шар – EPDM, внутрішній шар – SBR). Так само вони озоностійкі.

Необхідно вибирати якісне та не найдешевше газобалонне обладнання. Це допоможе Вам при експлуатації автомобіля із встановленою системою ГБО заощаджувати на частому ремонті обладнання.

Вибравши якісний тосольний шланг, який більш стійкий до різних впливів навколишнього середовища (волога, перегини, тертя, хімічний склад охолоджуючої рідини), убезпечте встановлене газобалонне обладнання від швидкого зносу.

Наші майстри допоможуть Вам підібрати оптимальне за ціною та якістю обладнання. Розкажуть переваги та недоліки дешевих і дорожчих витратних матеріалів. Наше головне завдання полягає в тому, щоб усі наші клієнти були задоволені гарною роботою та якісним обладнанням.