Система змащення клапанів

 

Система змащення клапанів (FLASH LUBE) – це додатковий захист клапанів у двигуні від прогоряння. У численних статтях в Інтернеті Ви знайдете дуже багато позитивних відгуків щодо переваг установки цієї системи.

Але, якщо чесно говорити, для нашої країни установка системи додаткового змащення клапанів не має ніякого сенсу. Викинуті на вітер гроші.

Якщо порівнювати газову суміш, яку використовують автолюбителі європейських країн та нашу, різниця дуже велика. Нафта там настільки чиста і без будь-яких домішок, що виробникам доводиться ламати голову, чим її розбавити.

Газ нашої країни містить неймовірно величезну кількість важких домішок. Ви напевно звертали увагу при заміні газових фільтрів, які вони брудні та покриті маслянистою плівкою. Це “якісна” газова суміш.

Робимо висновки: нашим автомобілям додаткове мастило клапанів не потрібне .

Проведено багато тестувань системи FLASH LUBE. Дослідження показали, що не було ніяких суттєвих відмінностей у зносі деталей двигуна із встановленою крапельницею та без неї. Тобто система мастила клапанів аж ніяк істотно не продовжить «життя» Вашим газовим форсункам.

Натомість рівень токсичності систем ГБО із встановленою на них крапельницею значно підвищується, а це своєю чергою позначається на нашій екології. Європейські виробники газобалонного обладнання відмовилися від додаткової системи мастила клапанів.

Якщо врахувати той факт, що різниця температур відпрацьованих газів при роботі двигуна на бензині та на газовій суміші складає всього 6-7 градусів. А температура у камері згоряння сягає 1000 градусів. Виходить, що питання додаткового охолодження двигуна не є доцільним.

FLASH LUBE можливо трохи продовжить термін експлуатації газових форсунок, але правильніше було б при виборі системи ГБО зупинитися на якісному обладнанні. Дешеве обладнання за якістю набагато поступається дорожчим, а значить завжди для коректної роботи потребує більше налаштувань та додаткових ресурсів.

Якщо Ви все ж таки зупинили свій вибір на установці крапельниці, враховуйте, що при утворенні захисної плівки на клапанах випуску відпрацьованих газів, ця ж жирна плівка утворюється як на датчику кисню, так і на сотах каталізатора. Це токсично як для довкілля, так і для Вашого автомобіля.

Ретельно обміркуйте всі «за» та «проти» системи FLASH LUBE для Вашого автомобіля.