Фітинги ГБО

 

Фітінг – це сполучна частина трубопроводу. Необхідна при підключенні різних розгалужень, поворотів для переходів з труби одного діаметра на інший, а також при ситуаціях, коли система часто збирається або розбирається.

Різновидів фітингів величезна кількість, але при підключенні системи газобалонного обладнання використовують лише кутові та прямі види фітингів. Вони виготовляються різних видів:

  • Прямий – 0 градусів,
  • Кутовий – 90, 135, 175 градусів.

Фітинги застосовуються тільки при монтажі термопластикових магістралей, на мідні трубочки вони не потрібні. При підключенні паливної магістралі у багажному відсіку до мультиклапану використовують фітинги діаметром 6 мм та діаметром 8 мм. На тороїдальних балонах найчастіше використовують кутові 90 градусні фітинги. На циліндричних балонах використовують прямі фітинги під час підключення газової магістралі до балона.

У моторному відсіку, коли прокладається газова магістраль від балона до додаткового електроклапану та редуктору, використовують ті фітинги, які максимально підходять по конфігурації та вільному простору.

Фітінг – це свого роду перехідник-адаптер для герметичного з’єднання системи газових трубопроводів.

Без фітингів неможливо встановити газобалонне обладнання на Ваш автомобіль.

З’єднання фітинга метал – пластик зручно тим, що один кінець з’єднується з мідною трубкою, а інший з термопластиковою.

З’єднання фітинга метал різьблення – пластик, практично тим, що при з’єднанні не потрібно спеціально обтискати трубку гайкою, фітинг вкручується безпосередньо в частину системи ГБО (редуктор, магістраль, мультиклапан і т.д.).

Потрібно правильно підбирати фітинги. На газобалонному устаткуванні різних фірм використовуються при підключенні різні фітинги. Так як кожна трубка термопластикових магістралей має відповідний діаметр.

Заощаджувати на додаткових комплектуючих не рекомендується тому, що якісне обладнання допоможе продовжити термін експлуатації Вашого автомобіля із встановленим на нього газобалонним обладнанням.

Компанія «Айхен Газ» вибирає лише якісні комплектуючі та витратні матеріали для встановлення ГБО. Ми дбаємо про комфорт та безпеку наших клієнтів.

Ретельно підходимо до питання підбору оптимального за ціною та якістю обладнання для Вашого автомобіля.