Датчик рівня залишку палива

 

Датчик рівня залишку палива (датчик рівня газу) підключається до мультиклапану. Для коректної роботи датчика рівня газу в балоні необхідно правильно його підключити та налаштувати. Не варто забувати і про те, щоб мультикалапан на балоні теж правильно підключений. Датчик рівня газу реагує на зміни тиску в балоні.

Досвідчені автомобілісти за допомогою технічних параметрів роботи автомобіля можуть приблизно визначити кількість газової суміші, яку викатали. Але для точного розрахунку витрати газової суміші датчик рівня газу необхідний. Особливо якщо Ви зібралися у тривалу подорож.

Індикатор датчика рівня газу проведено в салон, значення його відображаються на кнопці перемикання бензин/газ. Це допоможе Вам приблизно розрахувати кількість витраченої газової суміші. Точність вимірювань залежить від якості датчика рівня залишку палива.

На кнопці перемикання бензин/газ знаходиться чотири індикатори зеленого кольору, які показують рівень газової суміші у балоні. Червоний індикатор показує резервний рівень газової суміші (на деяких системах блимає зелений).

Датчики рівня залишку палива бувають 50 кОм та 90 Ом параметрами опору.

Датчик рівня газу зручний тим, що, коли Ви захочете дізнатися залишок газової суміші в балоні, не потрібно постійно заглядати в багажник (якщо внутрішній балон), або під автомобіль (якщо зовнішній балон).

Датчик рівня залишку палива йде в комплекті з основним газобалонним обладнанням. Встановлюється він лише на автомобілі з ГБО четвертого покоління. На автомобілі із встановленим на них ГБО другого покоління датчик можна придбати окремо за додаткову плату.

Схема підключення датчика рівня залишку палива. На балон встановлюється мультиклапан, до якого кріпиться сам датчик рівня газу. Він запобігає витоку газової суміші та контролює рівень газу в балоні. За допомогою проводів датчик підключається до кнопки перемикання бензин/газ, що знаходиться у салоні. За допомогою шкали індикаторів можна відстежувати приблизний рівень залишку газової суміші у балоні. Не варто забувати, що коректна робота мультиклапану забезпечить більш точні показання датчика рівня газу.

Точності до 100% Ви за допомогою датчика рівня залишку палива не досягнете, але навіть зразкове значення газової суміші в балоні допоможе суттєво полегшити вирішення питання про необхідність заправки.