Балон ГБО циліндр або таблетка, б/в чи новий?

балон-2
Газові балони на автомобілі

виготовляються із міцної сталі завтовшки не менше 3-4 мм. Вони повинні витримувати атмосферний тиск до 16 атмосфер, завод-виробник перед тим як балони надходять у продаж, перевіряє їх на міцність і герметичність. За допомогою спеціального обладнання балони ГБО накачуються повітрям до перевірочного тиску в 30 атмосфер, і як правило з однієї партії вибирають навмання один балон і накачують його до межі, поки він не лусне, щоб перевірити його витривалість. Також на всіх балонах під ГБО за допомогою рентгена перевірять зварювальні шви на герметичність.

балон

Баллоны под ГБО бывают разных размеров. Компания «Айхен Газ» предлагает на выбор широкий ассортимент газовых баллонов на автомобили, чтобы удовлетворить все пожелания наших клиентов. При правильном подборе размеров баллона под ГБО необходимо учесть параметры багажного отделения Вашего автомобиля. Баллоны под ГБО можно установить в нишу запасного колеса (так же возможно при докатке), прикрепить баллон под автомобиль (к днищу, газовый баллон дополнительно обрабатывается, чтобы избежать вредного воздействия окружающей среды), прикрепить в багажном отсеке. При выборе газового баллона для автомобиля необходимо учесть для каких целей Вы его ставите, чтоб максимально точно подобрать необходимый размер газового баллона и при этом сохранить как можно больше пространства в багажном отсеке.

ballon-gbo4

Балони ГБО виробляють циліндричні та тороїдальні. При виборі розмірів газового балона не слід забувати, що балон заповняться на 80% газовою сумішшю та 20% повітряна подушка. Виробник робить це з метою безпеки, оскільки газ має властивість розширюватись.

Компанія «Айхен Газ» пропонує своїм клієнтам тільки нові балони під ГБО, оскільки газові балони, що були у використанні (б/в), можуть бути з пошкодженнями і становлять небезпеку для Вашого життя та терміну експлуатації Вашого автомобіля в цілому. Необхідно також кожні три роки проводити огляд балона під ГБО, щоб перевірити його стан.

При виборі балона ГБО слід уважно підійти до питання вибору виробника, краще вибирати ті фірми, які мають великий попит на ринку ГБО обладнання. Усі балони промарковані, мають табличку з датою виготовлення, його номером та позначенням. Під час встановлення балона під ГБО Вам видадуть його технічний паспорт.