Виды ГБО

  • Установка ГБО 4 и 5 поколения в Черкасской области
  • Дешево-в-рассрочку-по-скидке-в-крелит-поставить-гбо
  • где-поставить-гбо-в-черкассах-,установка-газа-на-авто
  • гбо-на-прямой-впрыск-двигатели-с-прямым-впрыском
  • Выдача-подменного-автомобиля-на-СТО-гбо-во-время-ремонта-в-Черкассах
  • brc-ГБО-брс-диллер-в-черкассах-официальный-установщик
  • Установка-Итальянского-Гбо-Голландия-премиум-газ-на-авто
  • техподдержка-ремонт-гбо-в-черкассах-сто-срочный-ремонт-ночью
  • Официальный-диллер-в-Черкасской-области-газ-пропан-ГБО

 

ПРОДАЖ ГБО

Продаж газобалонного обладнання (ГБО) як ніколи актуальна в сучасному світі. Адже це один з найдієвіших способів суттєвої економії коштів на паливі. Тим більше, що з часом він все більше вдосконалюється і разом з цим з'являється ще маса переваг. Однак завжди залишаються якісь «підводні камені», про які просто необхідно знати, перш ніж остаточно визначиться з вибором.
Розробка газобалонного обладнання бере свій початок ще в ХІХ столітті. Його розробкою зайнявся Самуель Браун. З тих пір його винахід здобуло широку популярність серед автомобілістів і з роками значно покращився. На сьогоднішній день існує п'ять основних поколінь ГБО, які доповнюють один одного.

Перше покоління ГБО. 

Це, можна сказати, самий витік. Його суть полягає в тому, що тиск газу регулюється, а потім дозується механічним способом. Підходить для карбюраторних моторів.

Друге покоління ГБО. 

В цьому випадку механічні деталі, а саме: редуктор і дозатор замінені на електронні. В принципі дане газобалонне обладнання можна застосовувати як для інжекторних, так і для карбюраторних двигунів, але все ж краще для останніх.
 

Третє покоління ГБО. 

Його відмінною рисою є наявність механічний форсунок і додаткового датчика.

Четверте покоління ГБО.

 Його принцип дії виділяється за рахунок електронних форсунок, якими можна управляти завдяки наявності газового блоку управління. Таке газобалонне обладнання можна спокійно використовувати для інжекторних двигунів.

П'яте покоління ГБО. 

Основним відміну даного газобалонного обладнання є особливе агрегатний стан використовуваного палива, а саме в цьому випадку мова йде про рідкому газі.
Перш, ніж купити ГБО слід ретельно ознайомитися з основними виробниками в даній сфері. Адже від якості придбаних деталей, безпосередньо залежить ефективність і якість подальшої роботи всього автомобіля. Найпопулярнішими і надійними на сьогоднішній день вважаються Stag, Longas, Tomasetto, BRC Gas Equipment, Lovato і багато інших. Серед країн-виробників першість належить Італії і Польщі. Більш дешеві аналоги роблять в Туреччині і Арабських Еміратах. Звичайно ж, буває важко розібратися в такому широкому асортименті і знайти саме краще пропозицію. Так що слід пам'ятати, що компанія «АвтоГазСервіс 2»пропонує тільки найкраще газобалонне обладнання, перевірене роками експлуатації.
Важливим показником якості деталей газобалонного обладнання є наявність супроводжуючої документації, зокрема сертифікатів відповідності від
 
ГБО 2-го поколения на карбюраторный двигатель
ГБО 4-го поколения на 4-х цилиндровый двигатель
ГБО 4-го поколения на 4-х цилиндровый двигатель
ГБО 4-го поколения на 6-ти цилиндровый двигатель
ГБО 4-го поколения на 8-ми цилиндровый двигатель