Як обрати

Як правильно обрати автосервіс по встановленню ГБО
9 важливих критеріїв для вибору майстра для установки газобалонного обладнання:

1-З’ясуйте СТО куди Ви збираєтеся віддати свій автомобіль позиціонує себе як найдешевша компанія з найдешевшим товаром і вигідною ціною або як компанія у якій головний пріоритет не ціна і економія а якість і відповідальність за установку вибухонебезпечного пропану.
2-Переконайтеся, що фахівці, обраної Вами компанії, мають достатню кваліфікацію і рівень професіоналізму, підвищують чи вони свою кваліфікацію розвиваючись разом з прогресом виробників газового обладнання або як навчилися ставити 5 років тому так і ставлять.
3-Переконайтеся що майстер який береться за установку ГБО має досвід установки подібних автомобілів, так як не може одна людина знати все. Як поставити ГБО2 поколінні, ГБО 4 покоління і ГБО5 покоління – це обладнання принципово різний. Майстри які ставлять ГБО 5 покоління не завжди зможуть поставити 3 покоління.
4-Уточніть термін гарантійних зобов’язань від виробника! Уже є випадки коли під час гарантійного строку в 1 рік від виробника, СТО озвучує 3 роки -іспользуя такий маркетинговий підхід а потім назвуть Вам мусу причин чому Ви самі собі винні і Вам відмовлено в гарантійній заміні.
5-З’ясуйте як поводиться майстер в разі непередбачених ситуацій або спірних питань -чем більш публічним в інтернеті є Ваш установник ГБО тим більше вірогідніше за нього порядність -адже ті майстри яких в інтернеті не знайти – не бояться вашого гніву і поганих відгуків. Їх репутацію Вам не пошкодити і не надати огласке- якщо у Вас виник конфлікт і майстер не правий.
6-Переконайтеся що після установки ГБО ви завжди можете розраховувати на підтримку і консультацію, що навіть у святкові дні Ваш майстер не відключить телефон і не залишить вас без ради.
7- Проаналізуйте як часто людина якій Ви хочете довірити свою машину ставить ГБО, адже чим більше на СТО роботи -тим досвідченіше майстра, тим вірогідніше що всі складнощі і проблеми по установці ГБО вже пройдений етап.
8-З’ясуйте рівень організації в якій Ви плануєте ставити газ, компанія є дилером або просто партнером, компанія ставить щось одне і обмежена списком торгових марок або має великий список брендів у своєму портфелі. Це сильно впливає на Ваш гаманець.
9-Уточніть чи є у компанії серйозні і великі фірми-замовники, бо якщо клієнти подібного рівня довірили їм свій автопарк, свій бізнес – значить вони дійсно знають в цьому толк, адже великі компанії завжди перевіряють своїх виконавців дуже ретельно.