Важливо

Установка газа на авто. Новий підхід до запису на СТО компанії Айхен Газ.

Час не купити, тому ми намагаємося бути максимально зручними для Вас!
На відміну від конкурентів – які так і намагаються затягнути клієнта, щоб походити навколо машини і зробити вигляд професіонала, ми не просимо Вас під’їжджати і витрачати на це час.

Як відбувається обробка заявок в компанії Айхен Газ?

  • Спочатку Вас консультує компетентний менеджер, відповідає на ваші запитання.
  • Коли Ви вирішили, що довіряєте нам своє авто – Ви оплачуєте завдаток.
  • Після оплати – створюється заявка з параметрами автомобіля.
  • Згідно характеристик Вашої машини -заявка розподіляється по майстрам.

Менеджер не знає, хто з наших майстрів і на який СТО буде встановлювати газ на автомобіль. У нас відбувається внутрішній розподіл МАШИНА-МАЙСТЕР. Майстри приймають заявку і готуються до установки. У 90% випадків майстру досить подивитися в комп’ютері характеристики автомобіля і підготується. 10% випадків, коли машина рідкісна або потрібна специфічного підходу-майстер дає запит на огляд. За день до установки Вам повідомляють який з наших майстрів забрав Вашу машину в роботу і куди Вам їхати на установку.

Як купить ГБО? Ваша вигода від покупки газобалонної установки:

Ви не витрачаєте час і бензин -щоб кататися до нас на показ. Ви не відволікаєтеся і процес перекладу автомобіля на газ не займає у Вас так багато часу. Вам не потрібно витрачати час і бензин щоб возиться з завдатком і передавати гроші особисто в руки як в радянські часи. Ми максимально намагаємося заощадити Ваш час -і тому ви можете оплатити завдаток в терміналі, через приват 24, в банку або прямо зараз в LiqPay.

Якщо встановити ГБО дешевше?

Уявіть ситуацію, коли Ви приїхали на установку ГБО 4, попередньо повинні забрати авто в 20 годин вечора.
Приїжджаєте, а майстер каже:
Я Прошу вибачення, але сьогодні до мене приїжджали 5 машин на огляд і я не встиг зробити Вашу машину. Будь ласка, зачекайте ще 2 години і я все швидко дороблю.
Звичайно Вам це не сподобається. Так ось оскільки ми віддаємо пріоритет чинним клієнтам а не майбутнім – ми намагаємося для Вас! Ви ж потім і будете задоволені саме таким нашим сервісом і підходом. 

Це робиться в першу чергу для Вашої зручності. Сподіваємося на Ваше розуміння!