Пошук витоку газу

Пошук витоку газу

Всі користувачі ГБО знають що іноді смердить газом в машині. Вартість встановленого обладнання впливає на витік газу але не на 100% захищає водія від запахів. Чим дешевше трубочки і хомути тим більша ймовірність витоку газу. Ігнорувати запах газу в автомобілі не можна -Тому що більша половина вибухів газового обладнання відбувається саме під капотом.
Взимку або під час підвищеної вологості більшість автовласників починаю чути запах газу, і боротися з цією проблемою потрібно не відкладаючи. Але як же визначити витік газу в автомобілях преміум класу де немає доступу до форсунок, редуктора і іншим запчастинах-поки не розбереш підлогу машини? вихід один застосування сучасних течеискателей.
поиск утечки гбо газа в черкасах
воняет газом поиск утечки в черкасах Є давно перевірений старий радянський метод перевірки мильним розчином і ніхто його не скасовує, але в важкодоступних місцях милом не так на мастиш. Також мильний розчин допомагає визначити конкретне місце витоку -знайти саму дірочку. Але як часто буває -пріезжает машина у якій смердить скрізь і що саме і де саме мазати мило взагалі не зрозуміло. В цьому випадку ми застосовуємо течеискатель газу. Коли жиклери форсунок вкручені в колектор і до них немає доступу -визначити можна лише спеціальним приладом.
Пошук витоку газу в Черкасах ми виробляємо спеціальним приладом, він з легкістю визначає де смердить газом в автомобілі. Даний прилад знаходить витік газу і сигналізує про це майстру гбо. Як правило запах газу в машині йде з під капота -потому що гумові трубочки мають властивість пересихати. Також установник ГБО міг перетягнути хомут і тим самим розірвати трубку. Бувають випадки коли герметик пересихає і визначити в якому місці смердить газом можна за допомогою нашого течеискателя. Таке обладнання коштує не маленьких грошей, тому в Черкасах дане обладнання є не в багатьох, до нас часто наші колеги по установці газобалонного обладнання відправляють своїх клієнтів для пошуку витоку газу і визначення де труїть трубочка. воняет газом в машине

Залишити відповідь