zvenigorodka-gbo-gaz-na-avtoГбо Звенигородка газ на авто Айхен газ Установка, настройка в Звенигородке и ремонт ГБО 2,4 поколение 

Компанія Айхен газ здійснює встановлення газу на авто 2, 4, 5 покоління для клієнтів із Звенигородки та ближніх населених пунктів: Вільховець, Юрківка, Шевченкове, Моринці, Стецівка, Козацьке, Княжа, Стебне, Озірна, Тарасівка, Різині, Чижівка. Також здійснює ремонт, налаштування, діагностику, заміну фільтрів ГБО, перепрошивку блоків управління ГБО та багато іншого. Компанія працює з польськими, італійськими, французькими, корейськими, японськими виробниками ГБО та комплектуючих до них.

Для забезпечення постійного оновлення асортименту та ввезення на територію України якісного обладнання в Айхен газ працює свій відділ ВЕД – завдяки роботі якого забезпечується хороша ціна на ГБО для кінцевого споживача та якість газобалонного обладнання. Для того щоб доїхати з Звенигородки до Черкас для якісної установки газу на авто вам знадобиться проїхати 110 км шляху і приблизно дві години часу. Але для якісної, безпечної та надійної установки ГБО це досить маленька відстань. Компанія встановлює газ на авто на італійські, німецькі, французькі, корейські, американські, вітчизняні марки автомобілів. Можливий варіант покупки ГБО для автомобілів з карбюраторним або інверторним типом двигунів, якщо у Вас є навичка установки ГБО 2 покоління або 4, то у нас можна купити якісне обладнання з гарантією від заводу виробника.

Якщо у вас автомобіль з прямим упорскуванням, то можна встановити ГБО на автомобіль з прямим упорскуванням. Для встановлення ГБО з прямим упорскуванням потрібні певні навички та знання, якими володіють майстри компанії айхен газ, які проходили необхідні курси та навчання майстрів ГБО в Україні та за кордоном. Установка ГБО у Звенигородці можлива на СТО майстра якої пройшли навчання майстрів із встановлення газу на авто у Черкасах. Компанія займається встановленням газодизеля для легкових та комерційних автомобілів із Звенигородки . Для отримання детальної інформації, а також для запису на СТО у зручний час та день – потрібно звернутися за номерами телефонів, які вказані у контактах.