gbo-zolotonosha-gaz-na-avtoГбо Золотоноша газ на авто Айхен газ

Компанія Айхен газ робить установку газу на авто 2, 4, 5 покоління для клієнтів.

Золотоноша та ближніх населених пунктів:

Антипівка, Бакаївка, Благодатне, Богдани, Богуславець, Броварки, Бубнівська Слобідка, Вільхи, Вознесенське, Гельмязів, Гладківщина, Деньги, Дібрівка, Дмитрівка, Домантове, Драбівці, Золотоноша, Зорівка, Каленики, Канівщина, Кедина Гора, Коврай, Коврайські Хутори, Ковтуни, Ковтунівка, Комарівка, Коробівка, Кривоносівка,  Кропивна, Крупське, Лукашівка, Львівка, Малинівщина, Маліївка, Маркізівка, Матвіївка, Мелесівка, Мицалівка, Нова Гребля, Нова Дмитрівка, Пальміра, Підставки, Піщане, Плешкані, Подільське, Привітне, Роздол, Сеньківці, Синьооківка, Скориківка, Снігурівка, Софіївка, Степове Хвильово-Сорочин, Холодне, Хрущівка, Чернещина Шабельники, Шкодунівка, Щербинівка, Ярки

Також здійснює ремонт, налаштування, діагностику, заміну фільтрів ГБО, перепрошивку блоків управління ГБО та багато іншого. Компанія працює з польськими, італійськими, французькими, корейськими, японськими виробниками ГБО та комплектуючих до них. Для забезпечення постійного оновлення асортименту та ввезення на територію України якісного обладнання в Айхен газ працює свій відділ ВЕД – завдяки роботі якого забезпечується хороша ціна на ГБО для кінцевого споживача та якість газобалонного обладнання. Для того щоб доїхати з Золотоноші до Черкас для якісної установки газу на авто вам знадобиться проїхати 36 км шляху і приблизно пів години часу. Але для якісної, безпечної та надійної установки ГБО це досить маленька відстань. Компанія встановлює газ на авто на італійські, німецькі, французькі, корейські, американські, вітчизняні марки автомобілів.

Можливий варіант покупки ГБО для автомобілів з карбюраторним або інверторним типом двигунів, якщо у Вас є навичка установки ГБО 2 покоління або 4, то у нас можна купити якісне обладнання з гарантією від заводу виробника. Якщо у вас автомобіль з прямим упорскуванням, то можна встановити ГБО на автомобіль з прямим упорскуванням.

Для встановлення ГБО з прямим упорскуванням потрібні певні навички та знання, якими володіють майстри компанії айхен газ, які проходили необхідні курси та навчання майстрів ГБО в Україні та за кордоном. Установка ГБО у Золотоноші можлива на СТО майстра якої пройшли навчання майстрів із встановлення газу на авто у Черкасах. Компанія займається встановленням газодизеля для легкових та комерційних автомобілів із Золотоноші . Для отримання детальної інформації, а також для запису на СТО у зручний час та день – потрібно звернутися за номерами телефонів, які вказані у контактах.