Встановити гбо Zenit в Черкасах Айхен Газ

Що таке ГБО від Zenit?

Інформація про виробника газобалонного обладнання Zenit словами виробника:

 
МИ ВИРОБНИМО І ПОСТАВЛЯЄМО КОМПЛЕКТНІ СИСТЕМИ ГАЗОБАЛОННОГО УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ ПО ВСЬОМУ СВІТІ ВЖЕ 25 РОКІВ.

Якщо в тебе колись була машина з газовою установкою, мабуть, це була наша установка, хоч ви можете навіть не знати про це.

AG Centrum створює ринок автогазу – надаємо знання, технологічні рішення та інновації для продуктів, що створюються. Технологічний розвиток наших систем безпосередньо пов’язаний із розвитком ринку automotive – впроваджуємо інноваційні рішення і завдяки цьому наші пропозиції завжди є конкурентоспроможними на ринку автомобільних газових систем.

25 років присутності як на польському, так і на міжнародному ринку, це мільйони вироблених нами установок, які радують водіїв у всьому світі. AG Centrum – це польська компанія з італійським корінням. На території Польщі ми маємо мережу філій та представництв. Наша дистриб’юторська мережа працює у більш ніж 50 країнах світу і ми постійно її розвиваємо.

 
20 ЛЕТ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ НА РЫНКЕ АВТОМОБИЛЬНЫХ ГАЗОВЫХ СИСТЕМ – ЭТО ДЛЯ НАС УЖЕ БОЛЬШАЯ НАГРАДА. НЕОФИЦИАЛЬНОЙ ПРИЗ ОТ КЛИЕНТОВ, КОТОРЫЕ ВЫБИРАЮТ ИМЕННО НАШИ УСТАНОВКИ. НАГРАД, ПРИСУЖДАЕМЫХ ОФИЦИАЛЬНО У НАС ТАКЖЕ ДОСТАТОЧНО, КАК В ОТНОШЕНИИ НАШЕЙ ПРОДУКЦИИ, ТАК И В ОБЛАСТИ УПРАВЛЕНИЯ ПРЕДПРИЯТИЕМ.
  • Спасибо ЗЕНИТ Автогаз | AG Centrum за поддержку мужской волейбольной команды CERRAD ENEA Czarni Radom в сезоне 2020/2021
  • Благодарность за плодотворное сотрудничество по развитию местного предпринимательства в рамках членства в Торгово-промышленной палате Радомского района с 2009 года