Установити гбо Yota в Черкасах Айхен Газ

Що таке ГБО від Yota?

Інформація про виробника газобалонного обладнання Yota словами виробника:

Компанія YOTA Group була заснована у 1962 році. Основними напрямками діяльності кампанії, на сьогоднішній день, є:

– розробка та виробництво сучасного газобалонного обладнання на автомобілі;
– автомобільні акумулятори;
– Електричний садовий інструмент;
– Зварювальний інструмент.

1995 року із заводу вийшло перші ГБО під маркою YOTA. Це були клапани газу та бензину, які постачалися до Південної Америки і завоювали нішу серед лідерів. Вже в 1996 році компанія розпочала випуск мультиклапанів, які в першу чергу орієнтувалися на безпеку. Ці мультиклапани також стали дуже затребуваними у Південній Америці та деяких країнах Європи. Сьогодні мультиклапани YOTA з котушкою асоціюються по всьому світу як максимально надійне та якісне обладнання, що гарантує безпеку під час експлуатації ГБО.

У 2001 році компанія розширила свій сегмент у сфері ГБО до 200 позицій, що включило:
– Електроніку;
– редуктора;
– форсунки;
– шланги та трубки;
– Фільтра;
– Комплектуючі.
Це дозволило створювати якісні комплекти на власному заводі, що не лише знизило собівартість та кінцеву ціну, але також гарантувати надійність та кращу сумісність повного комплекту.

У компанія YOTA Group використовуються сировина вищої марки та сучасне обладнання. Персонал та інженери мають вищу акредитацію та щорічно проходять акредитацію та курси підвищення кваліфікації. Завдяки цьому, вся продукція виготовляється з останніми вимогами ринку, має 3-х етапне тестування та часті оновлення. Вся продукція не тільки відповідає нормам та стандартам якості, але й має Європейський сертифікат 67R01.