Види ГБО, в чому різниця і яке ГБО краще встановити

ГБО в Черкассах.

Продаж газобалонного обладнання (ГБО) як ніколи актуальний у сучасному світі. Адже це один із найдієвіших способів суттєвої економії коштів на паливі. Тим більше, що згодом він все більше вдосконалюється і разом з цим з’являється ще безліч переваг. Однак завжди залишаються якісь підводні камені, про які просто необхідно знати, перш ніж остаточно визначиться з вибором.
Розробка газобалонного обладнання бере свій початок ще у XIX столітті. Його розробкою зайнявся Самуель Браун. З того часу його винахід набув широкої популярності серед автомобілістів і з роками значно покращився. На сьогоднішній день існує п’ять основних поколінь ГБО, які доповнюють одне одного.

1 покоління ГБО.

Це, можна сказати, витік. Його суть полягає в тому, що тиск газу регулюється, а потім дозується механічним способом. Підходить для карбюраторних двигунів.

2 покоління

ГБО.

У цьому випадку механічні деталі, а саме редуктор та дозатор замінені на електронні. В принципі, дане газобалонне обладнання можна застосовувати як для інжекторних, так і для карбюраторних двигунів, але все ж таки краще для останніх.

3 покоління ГБО.

Його відмінною рисою є наявність механічних форсунок та додаткового датчика.

4 поколіня ГБО.

Його принцип дії виділяється за рахунок електронних форсунок, якими можна керувати завдяки наявності газового блоку керування. Таке газобалонне обладнання можна використовувати для інжекторних двигунів.
П’яте покоління ГБО.
Основною відмінністю даного газобалонного обладнання є особливий агрегатний стан палива, а саме в цьому випадку йдеться про рідкий газ.
Перш ніж купити ГБО, слід ретельно ознайомитися з основними виробниками в даній сфері. Адже від якості деталей безпосередньо залежить ефективність і якість подальшої роботи всього автомобіля.

Найбільш популярними та надійними на сьогоднішній день вважаються Stag, Longas, Tomasetto, BRC Gas Equipment, Lovato та багато інших. Серед країн-виробників першість належить Італії та Польщі. Дешевші аналоги виробляють у Туреччині та Арабських Еміратах. Звичайно ж, буває важко розібратися в такому широкому асортименті та знайти найкращу пропозицію. Отже, слід пам’ятати, що компанія «Айхен Газ на авто Черкаси» пропонує лише найкраще газобалонне обладнання, перевірене роками експлуатації.
Важливим показником якості деталей газобалонного обладнання є наявність документації, що супроводжує, зокрема сертифікатів відповідно до

ГБО 2-го покоління на карбюраторний двигун
ГБО 4-го покоління на 4-х циліндровий двигун
ГБО 4-го покоління на 4-х циліндровий двигун
ГБО 4-го покоління на 6-циліндровий двигун
ГБО 4-го покоління на 8-ми циліндровий двигун