Встановити гбо Torelli в Черкасах Айхен Газ

Що таке ГБО від Torelli

Інформація про виробника газобалонного обладнання Torelli словами виробника:

В Італії сектор електроніки з роками набуває все більшого стратегічного значення, він містить ніші абсолютної досконалості Made in Italy.

Ми хочемо розповісти вам про нас, про місце, де люди зустрічаються, думають і творять разом, цех технологій, які щодня «кують» якісні продукти. Ми компанія, яка створює цінність та цінність, нашу філософію, наш спосіб ведення бізнесу. Маленька історія, якою можна пишатися, стимул продовжувати, для нових та далекоглядних цілей.
Вона складається з невеликої кількості великих компаній та безлічі малих та середніх підприємств (МСП), причому останні є більшістю в секторі EEE і особливо важливі для машинобудівної промисловості, наприклад, автомобільної, аерокосмічної та телекомунікаційної; на практиці у тих компаніях, які виробляють товари та послуги з високою доданою вартістю.

Зокрема, щодо автомобільного сектора, компанія протягом багатьох років набула величезного досвіду, що випливає з багаторічної італійської традиції у розробці переобладнання транспортних засобів на альтернативному паливі.

Після епохи механічного виробництва та масового виробництва сьогодні електронні компанії шукають налаштувань та диференціації, щоб відповісти на нові виклики ринків. Відповідь на ці потреби випливає з нового способу розуміння виробничого середовища, який більше не обмежений у просторі та часі, а розглядається як континуум, що виходить від проектування до підтримки клієнтів.

ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ, ЩО, ПОРІВНЯЛЬНО З ОСНОВНИМИ ЄВРОПЕЙСЬКИМИ КРАЇНАМИ, ІТАЛІЙСЬКА ЕЛЕКТРОННА ПРОМИСЛОВІСТЬ ПІДТВЕРДЖУЄ, НАВІТЬ У КРИТИЧНІЙ ЕКОНОМІЧНІЙ КОНТЕКСТІ.