Встановити гбо Tomasetto в Черкасах Айхен Газ

Що таке ГБО від Tomasetto?

Інформація про виробника газобалонного обладнання Tomasetto словами виробника:

Tomasetto Achille Spa: лідер у галузі якісних механічних компонентів для систем LPG та CNG – виготовлений в Італії.
Вже 40 років, наша компанія проектує та виробляє якісні механічні компоненти для автомобільних систем LPG та CNG.
Якість нашої продукції, наші процеси та висока гнучкість реагування на зміни ринку були ключем до нашого успіху.
Заснована в 1982 році і досі очолювана засновником, паном Ахілле Томасетто та його сім’єю, компанія розташована в Кастеньєро, регіон Венеція (північний схід Італії).

На своїх заводах компанія дотримується всіх етапів проектування, обробки, збирання та тестування своєї продукції, щоб забезпечити клієнтів по всьому світу високоякісними компонентами за конкурентоспроможною ціною.

Якість продуктів і процесів, прагнення постійного вдосконалення, постійні інвестиції в нові технології, висока гнучкість і швидке реагування на запити клієнтів, командна робота, співпраця з постачальниками, повага людей: ось провідні принципи та цінності Tomasetto Achille.

Чудова інтернаціоналізація нашого бізнесу разом із зростанням значення іноземних ринків, що розвиваються, підштовхнули нашу компанію до пошуку різних стратегій для задоволення потреб наших клієнтів і виходу на нові ринки.
Ця нова стратегія призвела до створення дочірніх компаній у різних країнах світу шляхом створення спільних підприємств із місцевими партнерами.
між Індією
Індія
У 2007 році ми заснували наше перше спільне підприємство в Індії (Мумбаї), Tomasetto Achille India Pvt. Ltd. , з метою розширення нашої присутності на субконтиненті шляхом виробництва та розповсюдження традиційних редукторів LPG та CNG, мультиклапанів LPG, циліндрів CNG та заправних клапанів за конкурентоспроможною ціною з максимально можливою якістю, що гарантується підтримкою та досвідом італійців штаб-квартира.

між арг
Аргентина
У 2010 році те саме підприємство було реалізовано в Аргентині (Буенос-Айрес) із створенням нової дочірньої компанії TecnoFabrica Srl з метою обслуговувати один із найважливіших ринків CNG у світі за допомогою кранів та редукторів CNG місцевого виробництва.

Наша присутність за кордоном і наша експортна діяльність є свідченням зусиль нашої компанії посилити присутність на нових ринках, що розвиваються, за допомогою місцевого партнерства, щоб мати можливість виконати запит нових клієнтів і завжди надавати кращі послуги з точки зору термінів і якості.