Гбо Смела газ на авто Айхен газ Гбо Смела  Установка ГБО 2,4

Компанія Айхен газ робить установку газу на авто 2, 4, 5 покоління для клієнтів зі Сміли та ближніх населених пунктів: Ротмістрівка, Балаклія, Березняки, Велика Яблунівка, Будки, Будо-Макіївка, Головятино, Гуляйгородок, Залівки, Коваліха, Костянтинів Макіївка, Мале Старосілля, Мала Смілянка, Мала Яблунівка, Малий Бузуков, Мельниківка, Миколаївка, Носачів, Пастирське, Плескачівка, Плоське, Попівка, Самгородок, Санжаріха, Сердюківка, Сунки, Ташлик, Теклине, Тернівка.

Також здійснює ремонт, налаштування, діагностику, заміну фільтрів ГБО, перепрошивку блоків управління ГБО та багато іншого. Компанія працює з польськими, італійськими, французькими, корейськими, японськими виробниками ГБО та комплектуючих до них. Для забезпечення постійного оновлення асортименту та ввезення на територію України якісного обладнання в Айхен газ працює свій відділ ВЕД – завдяки роботі якого забезпечується хороша ціна на ГБО для кінцевого споживача та якість газобалонного обладнання. Для того щоб доїхати зі Сміли до Черкас для якісної установки газу на авто вам знадобиться проїхати 30 км шляху і приблизно 25 хв. часу .gbo-smela-gaz-na-avto

Але для якісної, безпечної та надійної установки ГБО це досить маленька відстань. Компанія встановлює газ на авто на італійські, німецькі, французькі, корейські, американські, вітчизняні марки автомобілів. Можливий варіант покупки ГБО для автомобілів з карбюраторним або інверторним типом двигунів, якщо у Вас є навичка установки ГБО 2 покоління або 4, то у нас можна купити якісне обладнання з гарантією від заводу виробника. Якщо у вас автомобіль з прямим упорскуванням, то можна встановити ГБО на автомобіль з прямим упорскуванням. Для встановлення ГБО з прямим упорскуванням потрібні певні навички та знання, якими володіють майстри компанії айхен газ, які проходили необхідні курси та навчання майстрів ГБО в Україні та за кордоном.

Установка ГБО у Смілі можлива на СТО майстра якої пройшли навчання майстрів із встановлення газу на авто у Черкасах. Компанія займається встановленням газодизеля для легкових та комерційних автомобілів зі Сміли . Для отримання детальної інформації, а також для запису на СТО у зручний час та день – потрібно звернутися за номерами телефонів, які вказані у контактах.