Гбо Шпола газ на авто Айхен газ

Компанія Айхен газ робить установку газу на авто 2, 4, 5 покоління для клієнтів зі Шполи та ближніх населених пунктів: Антонівка, Бурти, Васильків, Веселий Кут, Витязево, Водяне, Георгіївка, Глиняна Балка, Журавка, Щире, Кавунівка, Казачани, , Капустине, Коротине, Кримки, Лебедін, Лип’янка, Лозуватка, Мар’янівка, Маслово, Матусів, Межигірка, Надточаївка, Нечаєво, Нова Ярославка, Сердегівка, Сигнаївка, Скотареве, Соболівка, Станіславчик, Терьошки, Товмач, Також здійснює ремонт, налаштування, діагностику, заміну фільтрів ГБО, перепрошивку блоків управління ГБО та багато іншого. Компанія працює з польськими, італійськими, французькими, корейськими, японськими виробниками ГБО та комплектуючих до них.gbo-shpola-gaz-na-avto

Для забезпечення постійного оновлення асортименту та ввезення на територію України якісного обладнання в Айхен газ працює свій відділ ВЕД – завдяки роботі якого забезпечується хороша ціна на ГБО для кінцевого споживача та якість газобалонного обладнання. Для того щоб доїхати зі Шполи до Черкас для якісної установки газу на авто вам знадобиться проїхати 78 км шляху і приблизно одну годину часу. Але для якісної, безпечної та надійної установки ГБО це досить маленька відстань. Компанія встановлює газ на авто на італійські, німецькі, французькі, корейські, американські, вітчизняні марки автомобілів. Можливий варіант покупки ГБО для автомобілів з карбюраторним або інверторним типом двигунів, якщо у Вас є навичка установки ГБО 2 покоління або 4, то у нас можна купити якісне обладнання з гарантією від заводу виробника.

Якщо у вас автомобіль з прямим упорскуванням, то можна встановити ГБО на автомобіль з прямим упорскуванням. Для встановлення ГБО з прямим упорскуванням потрібні певні навички та знання, якими володіють майстри компанії айхен газ, які проходили необхідні курси та навчання майстрів ГБО в Україні та за кордоном. Установка ГБО у Шполі можлива на СТО майстра якої пройшли навчання майстрів із встановлення газу на авто у Черкасах. Компанія займається встановленням газодизеля для легкових та комерційних автомобілів зі Шполи . Для отримання детальної інформації, а також для запису на СТО у зручний час та день – потрібно звернутися за номерами телефонів, які вказані у контактах.