Розстрочка на встановлення ГБО

555

Умови отримання кредиту на встановлення газобалонного обладнання без відсотків на 3 місяці – насправді дуже складні.
Цей кредит надається тільки тим клієнтам, у кого хороша кредитна історія.
Дану послугу надає банк і звичайно вони зводять свої ризики до мінімуму. Для отримання даного кредиту Вас ретельно перевірятиме служба безпеки кредитора.
Банки намагаються хитро заманити клієнта не розповідаючи йому всіх нюансів і секретів, ми в свою чергу захищаємо Ваші інтереси, тому намагаємося вибити з банку максимально вигідні умови кредитування наших клієнтів.
У первинних умовах не йдеться про страхування Вас або вашого автомобіля – але насправді в суму кредиту доводиться додавати всі суми, просимо поставитися з розумінням і зрозуміти що в Україні ніхто не за Вас платитиме і три місяці просто так чекатиме коли Ви повернете гроші, тому казкових кредитів бути не може-ми пишемо правду така як вона є.
Справді, банк надає безвідсоткову розстрочку на 3 місяці, але сума оплачуваного товару безліччю не видимих ​​платежів збільшується відсотків на 5+-.
Нам немає сенсу Вас обманювати – пишемо як є. Також у разі прострочення і не виплати суми протягом 3-х місяців – штрафні санкції дуже великі. Доходять до 35%.
Але все-таки наші клієнти користуються цим кредитом.

Для отримання кредиту Вам необхідно з менеджером вибрати потрібний комплект ГБО та сформувати суму. Після чого Вам передзвонить співробітник компанії, яка надає кредит на ГБО і надасть розгорнуту консультацію, після чого потрібно буде по телефону заповнити анкету і ми разом з Вами чекаємо на відповідь.