Обігрів форсунок ГБО

 

З настанням холодів багато автолюбителів стикаються з проблемою нестабільної роботи двигуна під час першого переходу (коли двигун ще не прогрівся до оптимальної температури), або при тривалій їзді по трасі.

Температура двигуна та форсунок дорівнює температурі навколишнього середовища

в холодну пору року. Це призводить до того, що форсунки замерзають і підклинюють, втрачається їхня лінійність у роботі. Дедалі вище викладене пояснює факт нестабільної роботи форсунок, розподіл газової суміші проходить нерівномірно.

Найпоширеніший спосіб уникнути подальших збоїв у роботі форсунок, підняти температуру переходу системи ГБО з бензину на газову суміш. Будьте готові до того, що, якщо Ви оберете такий спосіб прогріти газові форсунки, збільшиться витрата бензину.

Є ще один варіант, як уникнути цих проблем. Можна встановити на Ваш автомобіль додаткове обладнання (обігрів газових форсунок). Додатковий обігрів газових форсунок встановлюється тільки на форсунки рейки, виготовлені з алюмінієвих сплавів. На газові форсунки з полімерним та пластиковим корпусом установка додаткового обігріву не має сенсу, оскільки тепловіддача таких корпусів менша, такі форсунки більш стійкі до перепадів температури.

Розглянемо, що собою являє додаткове обладнання обігріву форсунок. Це універсальний нагрівник рейки газових форсунок. Встановлюється безпосередньо на форсунки. Обігрів відбувається у точках зіткнення нагрівача рейки з корпусом форсунок. Управління нагрівача контролює датчик температури та електронний контролер (це входить у комплект до обігріву газових форсунок). Контролер включає систему обігріву лише в тому випадку, якщо виникає потреба (при зниженні температури газових форсунок). Це допомагає запобігти додатковому споживанню потужності акумулятора. Додатковий комплект обігріву газових форсунок є простим у застосуванні, його завжди можна доставити або зняти, не потребує спеціального технічного обслуговування.

При нормальній робочій температурі газових форсунок менше ймовірність того, що клапан форсунки примерзне до сідла. Також зменшується ймовірність того, що шток перестане відкривати і закривати газові форсунки, якщо газові форсунки забруднені.

Якщо Вам не байдужа доля Вашого автомобіля, ретельно обдумайте як убезпечити його і себе (свій бюджет) від зайвих витрат на ремонт за «екстремальних» умов експлуатації газобалонного обладнання. Відповідально підходьте до питань вибору газового обладнання та варіантів оптимізації його роботи.