Магістралі для ГБО


Для того щоб газова суміш з балона надходила в редуктор, використовують газову магістраль (трубку). Для проведення газової магістралі використовують як мідну, і термопластиковую трубку.

Якщо розглядати якусь магістраль провести дешевше, відповідь буде мідною. Але якщо виходити з поняття «якість», то звичайно термопластикова.

magistrali-dlya-gbo-trubki

Компанія «Айхен Газ» пропонує своїм клієнтам лише термопластикову магістраль, тому що ми робимо свою роботу якісно та відповідальні перед своїми клієнтами.

Більшість автомобілів при встановленні газобалонного обладнання використовують для заправки пропанову суміш. Пропан – це скраплений нафтовий газ, у своєму складі містить дуже велику кількість домішок, смол, продуктів нафтопереробки та вологи. Все це призводить до того, що мідна трубка забивається, піддаючись корозії. І якщо частинки окисленого металу потраплять у Вашу паливну систему, вони можуть спричинити перебої у роботі системи загалом. Відповідно, якщо мідна трубка вийде з ладу, її необхідно буде замінити, значить приходимо до висновку, що скупий платить двічі.

magistrali-dlya-gbo-trubki4

Термопластикова трубка
виготовляється з кількох шарів еластичного міцного матеріалу, складається з каркасу, виготовленого з композитних матеріалів. Зовнішня захисна куля допомагає уникнути її пошкодження ззовні. Пластикові трубки можна перегинати, вони не ламаються. Так само вони зовсім не схильні до корозії. Якщо при встановленні мідна трубка перегнеться, вона може тріснути, що призведе до витоку газу. Термопластикова трубка при установці еластичніша, її можна підвести до редуктора, не докладаючи особливих зусиль. Також вона краще укладається під днищем автомобіля, що в свою чергу показує більш якісну та безпечну роботу з проведення газової магістралі.

magistrali-dlya-gbo-trubki2

Якщо у Вас стоїть мідна трубка , її заміна буде проводитися вдвічі частіше, ніж якщо Ви зупинили свій вибір на термопластиковій магістралі. Термопластикова магістраль теж є дешевою і дорожчою. Тут її відмінність полягає в якості матеріалу, що використовується при її виготовленні і товщиною її стінки. При виборі між дешевими магістралями та дорогими варто прийняти рішення, чи Ви хочете заощадити на установці, але потім звертатися частіше з питаннями роботи газової системи в цілому. Або ж вибрати якість та заощадити свій час на ремонті Вашого автомобіля.

На даний момент на ринку України представлені такі країни-виробники термопластикових магістралей: Туреччина, Італія, Польща.