Гбо Канів газ авто Ейхен газ

Компанія Айхен газ робить установку газу на авто 2, 4, 5 покоління для клієнтів з Канева та ближніх населених пунктів: Бабичі, Бересняги, Беркозівка, Бобриця, Буда-Горобиївська, Бучак, Гамарня, Глінча, Голяки, Горобіївка, Григорівка, Грищини, , Іваньків, Келеберда, Ключники, Ковалі, Козарівка, Кононча, Копієвата, Курилівка, Лепляво, Лизки, Литвинець, Лука, Луковиця, Малий Ржавець, Мартинівка, Межирич, Мельники, Михайлівка, Новоукраїнка, Озерище, Павлівка, Пекарі, Попівка, Потапці, Поташня, Прохорівка, Пшеничники, Пілява, Синявка, Степанці, Студенец, Сушки, Таганча, Трахтемирів, Тростянець, Трощин, Хмільна, Хутір-Хмільна, Черниші, Яблунів.

Також здійснює ремонт, налаштування, діагностику, заміну фільтрів ГБО, перепрошивку блоків управління ГБО та багато іншого. Компанія працює з польськими, італійськими, французькими, корейськими, японськими виробниками ГБО та комплектуючих до них. Для забезпечення постійного оновлення асортименту та ввезення на територію України якісного обладнання в Айхен газ працює свій відділ ВЕД – завдяки роботі якого забезпечується хороша ціна на ГБО для кінцевого споживача та якість газобалонного обладнання. Для того щоб доїхати з Канева до Черкас для якісної установки газу на авто вам знадобиться проїхати 77 км шляху і приблизно одну годину часу .

gbo-kanev-gaz-na-avtoАле для якісної, безпечної та надійної установки ГБО це досить маленька відстань. Компанія встановлює газ на авто на італійські, німецькі, французькі, корейські, американські, вітчизняні марки автомобілів. Можливий варіант покупки ГБО для автомобілів з карбюраторним або інверторним типом двигунів, якщо у Вас є навичка установки ГБО 2 покоління або 4, то у нас можна купити якісне обладнання з гарантією від заводу виробника. Якщо у вас автомобіль з прямим упорскуванням, то можна встановити ГБО на автомобіль з прямим упорскуванням.

Для встановлення ГБО з прямим упорскуванням потрібні певні навички та знання, якими володіють майстри компанії айхен газ, які проходили необхідні курси та навчання майстрів ГБО в Україні та за кордоном. Установка ГБО у Каневі можлива на СТО майстра якої пройшли навчання майстрів із встановлення газу на авто у Черкасах. Компанія займається встановленням газодизеля для легкових та комерційних автомобілів з Канів . Для отримання детальної інформації, а також для запису на СТО у зручний час та день – потрібно звернутися за номерами телефонів, які вказані у контактах.