Установка ГБО у Черкасах та Черкаській області.

Яке ГБО вибрати для свого автомобіля? Яка компанія відрізняється надійністю та гарантіями встановлення?

Зіпсувати можна і хороше ГБО, не коректно його встановивши та налаштувавши. У таких випадках власники автомобіля стикаються з проблемою слабкої роботи двигуна, троїть на неодружених, гучні бавовни. Практика показує, що, перейшовши на газ, ви економите до 30%. Навпаки, встановивши дешеве обладнання, ви не економите взагалі. Втрата часу та грошей на ремонті зводить до нуля усі старання.

Впорається з проблемою допоможе лише встановлення ліцензованого обладнання, виготовлене навченими майстрами. Такі люди працюють на встановленні та обслуговуванні ГБО 5 покоління в компанії Айхен Газ. Швидкий монтаж, точне налаштування та гарантійне обслуговування – слова, на яких говорять усі клієнти нашої компанії. Ми зацікавлені, щоб якісне обладнання, яке ми представляємо, було встановлено на ваш автомобіль за всіма правилами виробника.

Компанія “Aihen Gaz” економить гроші своїх клієнтів, завжди працює із перевіреними брендами!

Где-поставить-гбо-в-Черкассах-Стаг-ИталияBRC; gfi; олень; хана; Бігас; OMVL; Атікер; Ловато; ландіренцо; томазетто; Зеніт; зріджений газ; TECH; Тамона; принц.

 

Низька вартість дешевого обладнання тішить не довго, практично до першої поломки. Розчарування від не компетентної установки заважає відчувати міць двигуна вашої машини. Адже ми часто сподіваємося на свій автомобіль. І не завжди можемо передбачити несправність. Хоча точно знаємо, чого очікувати від дешевого ГБО – воно виходить з ладу, швидко збиваються налаштування і немає впевненості у його якості.

Тому компанія Айхен Газ безпосередньо працює з виробниками та постачальниками перевіреного газового обладнання на автомобіль усіх поколінь. Регулярне навчання співробітників дозволяє швидко та грамотно встановити деталі ГБО на ваш автомобіль. Компанія працює у кількох напрямках:

  • установка ГБО в Черкассах;
  • гарантійне обслуговування ГБО 4;
  • продаж газобалонного обладнання;
  • ремонт ГБО
  • реєстрація ГБО

Як встановити ГБО 4 на авто?

Критерії професійного монтажу газобалонного обладнання, за якими проходить обслуговування автомобіля в компанії Айхен Газ.

  • Наявність всіх професійних інструментів та програм із встановлення ГБО.
  • Перелік послуг включає додаткові роботи: встановлення та заміна фільтрів ГБО , налаштування ГБО у Черкасах та області, діагностика подачі газу.
  • Сертифікати центрів обслуговування та висока компетенція кваліфікованих співробітників компанії.
  • Встановлення газу на двигун будь-якої конфігурації. Досвід працівників дозволяє виконувати замовлення підвищеної складності.
  • Наявність та видача документів на обладнання . Гарантійне обслуговування.

Присутність компанії в Черкаській області .

Компанія відповідає за кожного свого клієнта. Ви можете проходити регулярне ТО автомобіля на багатьох станціях Айхен Газ по області, скрізь діють програми лояльності, знижок та гарне ставлення до клієнтів.