газ-на-авто-городищеУстановка, налаштування у Городищі та ремонт ГБО у Городищі 2,4 покоління

Компанія Айхен газ надає послуги:

– з переобладнання автомобілів на газ для всіх автомобілістів з Городища та найближчих сіл: Млієв, В’язівок, Валява, Старосілля, Хлистунівка, Орловець, Вербівка, Дірдін, Цвіткове, Петропавлівка, Воронівка;

– з обслуговування автомобілів на ГБО;

– з ремонту редукторів, форсунок, блоків керування, мультиклапанів;

– діагностика ГБО, налаштування;

– Заміна магістралей, усунення запаху газу в машині та інше.

Якщо Ви з Городища та хочете поставити ГБО, газ на авто, то Вам потрібно записатися на встановлення чи обслуговування, після чого можна приїжджати на домовлений час та дату.

Дорога з Городища до Черкас займає на відстані 64 км., а за часом приблизно одну годину шляху в залежності від стилю їзди. Для якісного проведення робіт з встановлення, ремонту та обслуговування ГБО 2, 4 покоління клієнтам з Городища та найближчих сіл рекомендується приїхати до Черкас за попереднім записом.

Також компанія займається газодизелем – ГБО на дизельні мотори. Для оптимізації транспортних витрат на комерційних автомобілях. Компанія Айхен газ також надає комплексну послугу з діагностики автомобіля на газі та усунення всіх несправностей, пов’язаних із ГБО на автомобілі. Можливий варіант купівлі необхідного обладнання для автомобіля у компанії Айхен газ.

Айхен газ обслуговує автомобілі на яких встановлено 2, 4, 5 покоління таких найменувань: Prince, Alex, Tamona, STAG, BRC, Landi Renzo, Bigas, Novogas, OMVL, AEB, Alhpa, Atiker, Versus, Lovato, Tomasetto, Zenit, King , KME nevo, Zenit; газові форсунки: HANA, Valtec, Keihin, Barracuda, AEB, MED; редуктор Томасатто, Ловато, КМЕ голд та сільвер та інші. Однак це не повний перелік виробників, який з кожним днем ​​поповнюється, оскільки наші майстри з встановлення та обслуговування газобалонного обладнання постійно підвищують рівень своєї кваліфікації на різних семінарах та тренінгах. Які відбуваються як в Україні, так і за кордоном. Зокрема виробниками італійського та польського ГБО. Ви не знаєте де поставити газове обладнання на автомобіль в Звенигородці або придбати ГБО, то найкращим рішенням буде звернутися до нашої компанії – «Айхен газ». Дізнатися, яка ціна на газове обладнання, а також яка ціна на встановлення ГБО можна за телефоном, який вказаний вище або на нашому сайті.