Газові шланги

 

Газовий шланг – це гумовий армований шланг діаметром *4, *5, *6, *10, *11, *12, *14, *16, має широкий діапазон робочих температур (від -25 градусів Цельсія до +125 градусів Цельсія) , Витримує роботу при високому тиску (0,45 МПа). Діаметри шлангу *4, *5, *6 використовуються при подачі газової суміші від форсунок до впускного колектора. Інші шланги по діаметру використовуються безпосередньо при подачі газової суміші від редуктора до газових форсунок.

Багато автолюбителів думають, що газовий шланг не має різниці за ціною чи якістю. Це хибна думка. Звичайний гумовий шланг не підійде. Газовий шланг повинен бути обов’язково фірмовим і призначений для встановлення газобалонного обладнання. На якісні газові шланги надається гарантія заводу-виробника. Не варто заощаджувати на газових шлангах. Термін експлуатації ГБО залежить навіть від таких комплектуючих, як якісний газовий шланг.

Розглянемо причини швидкого зношування газових шлангів. Найчастіше газові шланги пересихають і втрачають еластичність. Це відбувається через низьку якість газової суміші, під впливом високих і низьких температур.

Фірм-виробників газових шлангів досить багато: Fagumit, M-Flex, NOAX, North Fighter, PARKER, SEMPERIT, Green Gas.

Майстри-установники компанії «Айхен Газ» під час встановлення газобалонного обладнання використовують тільки якісні та фірмові газові шланги.

При монтажі газової системи на автомобіль майстра компанії Айхен Газ використовують газові шланги фірми Fagumit. Країна-виробник цієї моделі газових шлангів Польща. Газові шланги цієї фірми становлять велику конкуренцію над ринком гумотехнічних виробів інших фірм виготовлювачів газобалонного устаткування.

Газові шланги Fagumit зарекомендували себе з хорошого боку. Ціна виправдовує якість. Газові шланги цієї фірми є стійкими до процесу термічного старіння і мають низьку газопроникність. Ці шланги посилені текстильними вкладками. Газовий шланг цієї фірми випускається з досить товстими стінками, здатний витримати тиск у системі ГБО до 1,8 МПа (розривний тиск).

Ваша безпека та безпека експлуатації автомобіля із встановленою на ньому системою ГБО для нас головний критерій у роботі. Ми віддаємо перевагу надійним фірмам-виробникам газобалонного обладнання.