gaz-na-avto-drabivГаз на авто Драбів 2, 4, 5 покоління ГБО

Компания Айхен газ занимается установкой 2, 4, 5 поколения ГБО для клиентов из Драбова и ближних сел: Білоусівка, Бойківщина, Вершина Згарська, Деркачівка,  Дунинівка, Золотоношка, Коломиці, Криштопівка, Мехедівка, Митлашівка, Нехайки, Михайлівка, Олімпіадівка, Павлівщина, Перерці, Погреби, Рождественське, Свічків, Чернещина. Так же Айхен газ занимается ремонтом, диагностикой и обслуживанием ГБО 2, 4, 5 поколений.

Айхен газ обслуговує автомобілі на яких встановлено 2, 4, 5 покоління таких найменувань: Prince, Alex, Tamona, STAG, BRC, Landi Renzo, Bigas, Novogas, OMVL, AEB, Alhpa, Atiker, Versus, Lovato, Tomasetto, Zenit, King , KME nevo, Zenit; газові форсунки: HANA, Valtec, Keihin, Barracuda, AEB, MED; редуктор Томасатто, Ловато, КМЕ голд та сільвер та інші. Однак це не повний перелік виробників, який з кожним днем ​​поповнюється, оскільки наші майстри з встановлення та обслуговування газобалонного обладнання постійно підвищують рівень своєї кваліфікації на різних семінарах та тренінгах. Які відбуваються як в Україні, так і за кордоном. Зокрема виробниками італійського та польського ГБО.

Компанія Айхен газ надає послуги

– з переобладнання автомобілів на газ для всіх автомобілістів із Драбова та найближчих сіл;

– з обслуговування автомобілів на ГБО;

– з ремонту редукторів, форсунок, блоків керування, мультиклапанів;

– діагностика ГБО, налаштування;

– Заміна магістралей, усунення запаху газу в машині та інше.

Якщо Ви з Драбова і хочете поставити ГБО, газ на авто, Вам потрібно записатися на установку або обслуговування, після чого можна приїжджати на домовлений час і дату.

Відстань від Драбова до Черкас складає 70 км, а час за який, приблизно, можна дістатися Черкас з Драбова становить приблизно одну годину. Яка Вам здасться миттєвим у порівнянні з тим часом, який ви їздили на не налаштованому ГБО або з неякісно встановленим ГБО. Установка ГБО для клієнтів з Драбова та найближчих сіл проводиться на всі транспортні засоби: Mercedes-Benz, Nissan, Daewoo, Alfa Romeo, MG, Audi, Alpina, Acura, BMW, Buick, BYD, ВАЗ (Lada), Volvo, Газель, GMC , Great Wall, Geely , Daimler, Dodge, Dacia, Daihatsu, Dong Feng, ІЖ, Infiniti, Citroen, КАМАЗ, Cadillac, Caterham, Callaway, Lotus, Lancia, ЛуАЗ, Lincoln, Lexus, Lifan, Mazda, Maserati, Mini, Pontiac , Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Suzuki, Skoda, SEAT, Subaru, SsangYong, Saturn, Scion, Тойота, Tatra, Tata, УАЗ, Fiat, Ford, FAW, Hyundai, Honda,