Гбо Чернобай газ на авто Айхен газ

Компанія Айхен газ робить установку газу на авто 2, 4, 5 покоління для клієнтів з Чорнобаю та ближніх населених пунктів: Бакаєве, Баталій, Богодухівка, Васютинці, Велика Буромка, Великі Канівці, Вереміївка, Веселий Поділ, Веселий Хутір, Воронинці, Голова . Привітне, Ревбинці, Савківка, Скородистик, Старий Коврай, Старий Мохнач, Степне, Тарасівка, Тимченки, Франківка, Червоногірка, Червонохижинці, Чехівка.

gbo-chernobaj-gaz-na-avtoТакож здійснює ремонт, налаштування, діагностику, заміну фільтрів ГБО, перепрошивку блоків управління ГБО та багато іншого. Компанія працює з польськими, італійськими, французькими, корейськими, японськими виробниками ГБО та комплектуючих до них. Для забезпечення постійного оновлення асортименту та ввезення на територію України якісного обладнання в Айхен газ працює свій відділ ВЕД – завдяки роботі якого забезпечується хороша ціна на ГБО для кінцевого споживача та якість газобалонного обладнання. Для того щоб доїхати з Чорнобая до Черкас для якісної установки газу на авто вам знадобиться проїхати 48 км шляху і приблизно 50 хв. часу .

Але для якісної, безпечної та надійної установки ГБО це досить маленька відстань. Компанія встановлює газ на авто на італійські, німецькі, французькі, корейські, американські, вітчизняні марки автомобілів. Можливий варіант покупки ГБО для автомобілів з карбюраторним або інверторним типом двигунів, якщо у Вас є навичка установки ГБО 2 покоління або 4, то у нас можна купити якісне обладнання з гарантією від заводу виробника. Якщо у вас автомобіль з прямим упорскуванням, то можна встановити ГБО на автомобіль з прямим упорскуванням.

Для встановлення ГБО з прямим упорскуванням потрібні певні навички та знання, якими володіють майстри компанії айхен газ, які проходили необхідні курси та навчання майстрів ГБО в Україні та за кордоном. Установка ГБО у Чорнобаї можлива на СТО майстра якої пройшли навчання майстрів із встановлення газу на авто у Черкасах. Компанія займається встановленням газодизеля для легкових та комерційних автомобілів з Чорнобаї . Для отримання детальної інформації, а також для запису на СТО у зручний час та день – потрібно звернутися за номерами телефонів, які вказані у контактах.