Авто не перемикається на газ

 

Причин, з яких газобалонне обладнання виходить із ладу, досить багато. Не завжди ці проблеми пов’язані із несправністю ГБО. Автомобілісти не бажаючи вникати в суть пристрою ГБО, його обслуговуванням та правилами експлуатації стикаються з низкою проблем, такими як:


Відсікає газ при їзді


Мимовільний перехід з газу на бензин.
Насамперед порушення роботи двигуна внутрішнього згоряння ховаються не тільки в некоректній установці ГБО, необхідно провести діагностику роботи двигуна як на газу, так і на бензині. При некоректній роботі двигуна на бензині стабільної роботи двигуна на газу також неможливо.
Ремонт ГБО проводити самостійно не бажано, якщо Ви не є фахівцем у цій галузі, і у Вас немає спеціального обладнання, рекомендації: перейти на бензин та звернутися до фахівців, які встановлювали ГБО.

Причини, з яких Ваш автомобіль автоматично не переходить на газ:


1. Датчик температури редуктора вийшов з ладу,
2. Температурний датчик газу несправний,
3. Датчик тиску газу вийшов з ладу,
4. Напруга менше 9 Вольт в АКБ,
5. Сигнал обертів двигуна відсутня (тахометра),
6. Редуктор не обігрівається (малий рівень охолоджувальної рідини або відсутність охолоджуючої рідини),
7. Перекритий вентиль на газовому балоні,
8. Не відкривається електроклапан (заклинювання або залипання), вихід з ладу електронної котушки клапана,
9. Немає живлення газової системи.

Відсікає при їзді


Однією з головних причин відсікання (мимовільний перехід системи з газу на бензин) є засмічення газового фільтра. Але також необхідно перевірити систему на наявність таких несправностей у роботі, як відходять контакти на роз’ємах форсунок, датчика температури газу, датчика температури редуктора, MAP-сенсора, різних електроклапанів. Відсутність газу в системі (система подає звуковий сигнал, коли весь газ вироблений, але в нашій практиці були випадки, коли водій не зовсім коректно розраховував співвідношення витрат газу/пройдений кілометраж), у таких випадках двигун продовжує роботу на бензині і не переходить на газ. Падає температура редуктора, що у свою чергу призводить до його обмерзання, при цьому система автоматично відсікає подачу газу. Якщо тиск газу в системі різко впав, Ваш автомобіль також перейде на бензин.