Що таке «редуктор ГБО»

– це основний пристрій усієї паливної газобалонної системи автомобіля, що знижує тиск газу, який надходить у систему з балона, підтримує стабільний рівень робочого тиску.

Наша компанія Айхен Газ стикалася з такими проблемами, як неправильно встановлений газовий редуктор. Розглянемо низку проблем, яких приведе таке халатне ставлення до встановлення ГБО на транспортний засіб.

Можлива розгерметизація системи,

слабке обігрів редуктора, що у свою чергу призведе до його обмерзання. Після цього Ваш автомобіль працюватиме лише на бензині (не переходить на газ). Електроклапан газового редуктора може залипати, забруднюватись (це стосується таких видів редукторів, у яких електроклапан знаходиться на редукторі).

Газовий редуктор

необхідно кріпити так, щоб його місцезнаходження було нижчим від верхньої точки системи охолодження двигуна внутрішнього згоряння.

Для 2 покоління ГБО редуктор

необхідно ставити паралельно осі автомобіля, щоб уникнути провалів під час розгону. Якщо газовий редуктор встановлено неправильно, автомобіль може глухнути при гальмуванні.

Встановлювати редуктор рекомендується так:

щоб до нього було легко дістатися. При необхідності відремонтувати його або замінити фільтр.

Газовий редуктор кріпити на кузов

потрібно жорстко і у вертикальному положенні, допускається відхилення під кутом 15 в будь-який бік. Пробка зливу конденсату з газового редуктора повинна бути внизу (якщо вона передбачена виробником).

Для автомобілів з ГБО 2-го покоління

необхідно, щоб газовий редуктор розташовувався якомога ближче до змішувача.

До редуктора підключають шланги подачі газу,

вихід газу на форсунки та обігрів редуктора (тосол). Для з’єднання шлангів з редуктором найкраще використовувати якісні трійники і хомути, так як при неякісному підключенні система може труїти газ або можливий витік рідини, що охолоджує.

Підключення шлангів

через трійники забезпечить однакову подачу розігрітого тосолу як до газового редуктора, і до радіатора печі. Також шланги не повинні перегинатися або заламуватися.

Наші фахівці відповідально підходять до цього питання і дотримуються всіх основних правил встановлення газового редуктора на автомобілі.