Газові форсунки

працюють за рахунок того, що електромагнітний клапан усередині піднімає шток і газ вільно надходить від редуктора випарника до впускного колектора. Вибір ГБО форсунок дуже різноманітний як у фірмам виробникам, і у цінову політику. Різниця полягає в часі відкриття/закриття газової форсунки, різні штоки, різний опір котушки електроклапану і зовнішнім виглядом.

Найголовніше у роботі газових форсунок це лінійність.

Також не варто забувати і про її швидкодію (час відкриття/закриття), оскільки це впливає на якість газової суміші, що подається в двигун. p align=”justify”> Газові форсунки при роботі повинні мати однакову продуктивність, на кожен робочий циліндр двигуна повинна подаватися рівна порція газової суміші.

Залежно від обладнання, яке Ви обрали, можна підібрати і газові форсунки як бюджетної лінії (VALTEC type 30), так і дорожчі (AEB, HANA, Barracuda, BRC, Landi Renzo).

Види форсунок: одиночні, по дві-три-чотири штуки в одній планці. Як одиночні форсунки так і рейкові необхідно вибирати відповідно до технічних характеристик Вашого двигуна внутрішнього згоряння.

При встановленні ГБО форсунок

необхідно дотримуватись деяких основних принципів коректної установки. Кріпити газові форсунки найкраще на двигун за допомогою кронштейна чи пластикових стяжок. Неприпустимо, щоб форсунки бовталися під капотом, так як це призведе до розгерметизації системи, їх пошкодження, обрив ланцюгів управління газових форсунок.

Газові форсунки необхідно кріпити

у такому положенні, щоб котушка була вищою за рівень газового каналу, щоб запобігти їх залипанню та забрудненням. Відстань від ГБО форсунок до впускного колектора (довжина шлангів) не повинна перевищувати 20-25 см (в окремих випадках допускається 30 см). Бажано щоб газові форсунки знаходилися вище за рівень фільтра парової фази.

Так само якщо дозволяє місце під капотом Вашого транспортного засобу, газові форсунки необхідно кріпити так, щоб до них був вільний доступ для подальшого ремонту, додаткових налаштувань і заміни ремкомплекту.