Установка, заміна балона ГБО у Черкасах

Майстри компанії «Айхен Газ» проходять якісне навчання, відвідують усі семінари та майстер-класи, які проводяться. Тому ми знаємо все про безпеку та правильність встановлення газобалонного обладнання.

Встановити внутрішній балон

можна в нішу запасного колеса (якщо балон тороїдальний) або виконати монтаж балона в багажному відсіку (циліндричний балон).

Для того, щоб закріпити балон

у днищі автомобіля робляться отвори, які ретельно зафарбовуються. За допомогою пилососа прибирають все сміття перед тим, як проводити монтаж внутрішнього балона.

Місце під внутрішній тороїдальний балон

обробляють гарматним салом, потім у нішу запасного колеса укладають підкладку, тороїдальний балон також обробляють перед установкою гарматним салом. Якщо монтаж циліндричного балона проводиться, то встановлюють кронштейн і всі місця кріплення зафарбовують. Все це допомагає убезпечити кузов Вашого автомобіля та встановлене обладнання від передчасного зношування (корозії).

Перед тим, як встановити внутрішній балон,

наші спеціалісти допоможуть підібрати для Вас найоптимальніший варіант. Максимальний обсяг балона, зберігши при цьому якнайбільше вільного місця в багажнику.

Також, якщо клієнт побажає, наші майстри проведуть додаткову обробку внутрішнього балона антигравієм.

Після монтажу внутрішнього балона

встановлюють мультиклапан, болти кріплення мультиклапану на балоні обробляють графітним мастилом. Це допомагає запобігти «прикипанню» кріплення (болтів) до балона. У разі необхідності ремонту або заміни мультиклапану в майбутньому вбереже від обриву болтів або деформації різьблення.

Майстри компанії «Айхен Газ» встановлюють лише нове обладнання (у тому числі балони),

після складання

обов’язково встановлюють вентиляційну кришку балона (яка передбачена комплектацією). Кришка герметично закриває мультиклапан. Якщо станеться витік газу на мультиклапані, газ вийде через вентиляційну шахту надвір і не потрапить у салон автомобіля.

На циліндричних балонах встановлюється

вентиляційна коробка, так само від коробки до кузова прокладають вентиляційні гофри, все це допоможе при витік газу, вивести його на вулицю.