Частою проблемою для ГБО, особливо в холодну пору року, стає поломка редуктора. Газовий конденсат – суміш води з маслянистими фракціями, які можуть залишатися в газі через неякісне очищення – одна з причин цієї поломки. Коли конденсат перебуває у зрідженому стані, маслянисті фракції у ньому розчиняються і вільно потрапляють у редуктор-випарник через фільтр. Вже в редукторі під дією температури рідка суміш переходить у газоподібний стан.

За такої температури масляниста фракція не може випаруватися, тому разом з потоком газу у вигляді мікрокрапель надходить далі в систему – редуктор і форсунки. Тобто, внаслідок недостатньої температури прогріву випарника, а також скупчення рідкої фракції конденсату відбувається погана подача палива. Іноді в деяких типах редукторів використовуються газові клапани, які можуть страждати через утримання газового конденсату в системі. В результаті вони не перекривають подачу газу та перестають ефективно працювати.
Якщо автовласник допускає низький рівень рідини, що охолоджує, в системі, то робочий ресурс редуктора помітно скорочується. Такі ж наслідки призводить зловживання водієм холодним пуском на газі або неправильне підключення до контуру охолодження. Таким чином, відбувається недогрівання корпусу редуктора, що призводить до некоректного переходу пропан-бутану в парову фазу. І така сама ситуація спостерігається, коли продуктивність редуктора-випарника відповідає потужності мотора. Саме тому й виникають проблеми взимку.
Також проблеми з редуктором можуть статися через встановлення неякісного обладнання або заправлення поганим паливом, яке накопичує, згодом, у системі велику кількість осаду.
Проблеми з редуктором також можуть виникати через підвищений вихідний тиск або через те, що робота редуктора не була синхронізована з форсунками.
З часом гумові елементи редуктора слід замінювати на нові, т.к. матеріал має властивість грубіти, порушуючи цим рівень вихідного тиску. Також при ремонті редуктора ГБО здійснюють очищення від твердих відкладень, наприклад, одорантів, смол тощо. Бажано періодично проводити ревізію агрегату – змінювати фільтри рідкої та газової фаз, змінювати редуктор повністю, коли ефективність його роботи спадає до мінімуму.

Важливо спочатку правильно підібрати редуктор, який за своїми технічними характеристиками підходитиме саме конкретному автомобілю, а також типу конкретного газобалонного обладнання. Також потрібно звертати увагу на потужність агрегату, на його ремонтопридатність та можливість регулювання. У більшості моделей ресурс вищий за 100 тис.км пробігу. Не варто економити, купуючи модель дешевше в надії, що пристрій підійде у будь-якому випадку і проблем не варто очікувати. Обов’язково потрібно проводити своєчасний огляд механізму з професіоналами, особливо варто тримати під контролем питання забруднення, у разі коли магістральна трубка виготовлена ​​з міді, що провокує окислення.
Якщо редуктор-випарник підібраний та встановлений максимально правильно, то автовласник зможе значно заощадити свій бюджет, не переживати про часті поломки та спокійно подорожувати на довгі дистанції.