Діагностика ГБО Черкаси

Після того, як Ви ухвалили остаточне рішення встановити на свій автомобіль ГБО, необхідно вибрати обладнання якої фірми Ви хотіли б поставити. Наша компанія надасть Вам великий вибір різноманітного обладнання та наші консультанти допоможуть Вам підібрати його відповідно до технічних характеристик Вашого автомобіля, Ваших вимог та фінансового стану. Якщо ви

встановіть газ на свій автомобіль самостійно

Вам необхідно буде знайти якісний сервіс з обслуговування, налаштування, діагностики, заміни деталей, що вийшли з ладу (фільтрів і т.д.) на нові, регулювання, перевірки системи в цілому. При цьому майстру необхідно не просто розбиратися, а бути в курсі нових технологій, які з розвитком ГБО теж не стоять на місці та постійно оновлюються. Компанія «Айхен Газ» намагається для Вас, наші майстри відвідують різноманітні майстер-класи, навчання та семінари, ми йдемо в ногу із сучасним ринком газобалонного обладнання.

Для точної та правильної роботи системи ГБО

з питаннями встановлення необхідно звертатися до висококваліфікованих фахівців, щоб уникнути подальших проблем з експлуатацією газобалонного обладнання.

Налаштування та діагностика

проводиться як для наших постійних клієнтів, так і для людей, які встановили ГБО та не можуть налаштувати коректну роботу своєї системи.

Діагностика проводиться

відповідно до правил експлуатації Вашого обладнання, прописаних заводом-виробником (технічне обслуговування системи після проходження 1000 км, 10000 км тощо). Або за потреби, коли Вас не влаштовує робота цього транспортного засобу на газу.

Після проходження автомобілем

Пробіг 10000 км необхідно замінити фільтром.
Клієнти, які встановлювали ГБО в компанії «Айхен Газ», отримують картку постійного клієнта з гнучкою системою знижок при наступному зверненні до нашої компанії.
Траплялися випадки, коли до нас зверталися автовласники, які постраждали від неякісного монтажу, дешевих комплектуючих, недбалого ставлення до своєї роботи, в результаті економія на ціновій політиці обладнання зіграла не на користь власникам.

Ми гарантуємо високу якість

та професіоналізм наших майстрів, індивідуальний підхід до кожного клієнта, точне налаштування обраної системи ГБО під Ваш автомобіль.