GBO-Lexus_404469 Не у всіх зовнішніх мультиклапанів є захисна коробка. Бувають такі моделі що до них коробка не комплектується, в такому випадку ми обробляємо мульти спеціальним способом -що гарантує йому значну тривалість працездатності.
Мультиклапан для зовнішнього балона піддається великим випробуванням, тому що з одного боку у нього постійний холод від пропану а з іншого боку літня спека. Мультиклапан зовнішній може залипати або заклинити від потрапляє в нього бруду. Мульт забезпечує відсічення заправки палива – але при закисании відсічення може почати спрацьовувати раніше. Також є запобіжник який при гордовитому тиску а баку, робить скидання газу – при забрудненні цей роз’єм також може забивати.
3704854s-960
prodam-ballon-gbo-90l-bu-s-multiklapanom-4-pok-ya-BRC--de5f-1401085022123472-1-big Зовнішні мультиклапана через два роки практично неможливо відкрутити і демонтувати. Якщо Вам потрібно буде робити демонтаж балона для огляду – все кріпежі будуть просто зірвані. При установці ГБО у нас -ви можете бути впевненим що через два роки Ваш мульт можна буде легко зняти при потребі.