Відомо, що головною метою придбання і установки газобалонного обладнання є економія фінансових коштів. Однак також ясно, що ГБО 4 вимагає чимало додаткових витрат. Так чи настільки очевидна економія палива та коштів від газової установки на автомобіль, або це все черговий міф? 

Сучасне газобалонне обладнання коштує чималих грошей, доведеться витратитися і на його установку і подальше техобслуговування. На газове паливо теж знадобляться певні витрати. Звичайно ж, вони будуть істотно нижче, ніж на бензин, оскільки газ дешевше практично в два рази. При цьому витрата палива для машини на газу може бути більшою на 10-15%.

ГБО розхід палива.

На 100 км пробігу необхідно витрачати приблизно 12 л бензину, в той час як витрата газового палива досягне 13 л/100 км. При цьому вдасться заощадити близько 120 гривень. Проїхавши всього 1 км, економія на паливі становить приблизно 40%, що в грошовому еквіваленті дорівнює 1,2 гривень з кожного кілометра.

Кому вигідно встановити ГБО?

 Якщо розділити річний пробіг на цю суму, вдасться заощадити чимало грошей. Виходить, що вартість газобалонного обладнання може повністю окупитися за рік регулярної експлуатації. Наступні роки використання принесуть чистий прибуток, яку Ви витратите за своїм бажанням. Її розмір буде залежати від довжини пробігу: чим вона більше, тим більше фінансових коштів Ви заощадите.

Додаткові переваги установки ГБО на авто

Але на одній лише економії істотні переваги газобалонного обладнання не закінчуються. Важливо вказати, що наявність ГБО обумовлює дбайливе ставлення до багатьох деталей транспортного засобу, завдяки тому, що газ має високе октанове число. Так що можна економити ще й на ремонті, і покупці нових запчастин. Також дуже вигідно, що при експлуатації газобалонного обладнання суттєво знижується витрата масла за рахунок того, що газове паливо практично не розріджує його. Необхідно відзначити і те, що установка ГБО 4 покоління на автомобіль призводить до більш м’якої і плавній роботі двигуна. Це можливо завдяки тому, що відбувається більш якісне згоряння палива, а також хороша дифузія газової та повітряної суміші.

Дуже зручно, що в автомобілі автономно працюють дві системи: газова і бензинова. У разі виходу з ладу будь-якої з них завжди можна їхати на інший. Тим більше, що, наприклад, у газового обладнання 4 покоління двигун можна запустити навіть на непрогрітому двигуні. Більш того, подвійна заправка дозволяє здійснювати тривалі маршрути без зупинок на дозаправку.

Установка ГБО відчутно впливає і на вартість самого автомобіля. У разі його продажу, зверху можна накинути не менш 500 доларів. Крім того, газове обладнання високої якості завжди можна переставити на інший транспортний засіб без втрати функціональних і технічних характеристик. Його також можна вигідно продати. Від вартості нового обладнання ціна БУ ГБО відрізняється в середньому на 30%.

З усього перерахованого вище виходить, що газобалонне обладнання – це реальна економія, яка дуже актуальна в наш час. Реальна економія на кожному кілометрі. Причому установити газ на автомобіль можна сьогодні. Все що потрібно це набрати номер телефона менеджера і проконсультуватися стосовно установки. Не варто втрачати час продовжуючи втрачати гроші. Телефонуйте!