Газобалонне обладнання четвертого покоління вважається одною із кращих систем у світі. У чому ж секрет такої популярності? Які особливості установки та експлуатації ГБО 4 покоління на авто? Розглянемо переваги і недоліки даного обладнання?

Популярність системи 4 покоління

ГБО 4 покоління користується популярністю із-за надійності та простоти монтажу та користування. Переключитися з одного типу палива на інше можна вручну, та автоматично. Рівень газу можна простежити на панелі управління, з його допомогою можна також перемикати паливо.

Особливістю конструкції ГБО 4 покоління є наявність електромагнітних форсунок впорскування газу, також як і для бензинової системи. Тобто в обладнання даного типу відбувається повністю розподілене уприскування газу. У свою чергу редуктор відповідає за оптимальний тиску газу. Після проходження через редуктор газ потрапляє окремо в кожну форсунку, кожна з яких «відповідає» за свій циліндр.

Постійне використання та встановлення газобалонного обладнання четвертого покоління дозволили виявити недоліки та перевірити всі переваги. В першу чергу вдалося  налагодити рівень економічного використання палива. Стабільний тиск і конкретну кількості палива для кожного режиму роботи ГБО.

Надійність та міцність – ось головні плюси ГБО 4 покоління. В процесі виробництва газового обладнання впроваджуються сучасні технології, а кожна деталь відшліфована до дрібниць. До того ж матеріалом виготовлення запчастин слугують стійкі металеві сплави, які будуть працювати без поломок при будь-яких умовах. Все це є гарантією чіткої роботи газової системи на довгі роки.

Виникнення ударів, характерна для більш ранніх поколінь, в газовому обладнанні четвертого покоління повністю нівелюється. До того ж вирішена проблема і з рівнем екологічності. Під час його роботи дотримуються норми екологічності Євро-2, 3, 4 відбувається істотно менше шкідливих викидів в навколишнє середовище. Це стало можливим завдяки тому, що впровадження високих технологій посприяло практично повного і максимально ефективному згорянню палива.

Газобалонне обладнання четвертого покоління практично ніяк не позначається на потужності двигуна, на відміну від його попередників. Вона може знизитися в середньому всього на 2 – 5% загальної потужності двигуна.

Як уже згадувалося, ГБО 4 покоління працює на газі, і на бензині. А це в черговий раз доводить його функціональність та практичну сторону. Переключиться на потрібний вид палива дуже легко. До того ж можливість повної заправки двома видами палива дозволяє проїжджати більш тривалий відстань без дозаправки.

Універсальність даного газового обладнання полягає в тому, що його можна встановити практично на будь-який автомобіль.

Недоліки ГБО 4 покоління

У порівнянні з великою кількістю вагомих переваг газобалонного обладнання, наявність недоліків наскільки мізерно, що їх можна навіть не помітити. Відносним недоліком можна вважати порівняно високу вартість обладнання, його встановлення і техобслуговування. Він відносний, тому що ціна оснащення нівелюється за рахунок високого рівня економії.

Ще одним мінусом ГБО 4 покоління можна вважати і те, що воно займає досить багато місця в транспортному засобі.

Правила використання 4 покоління ГБО

Для того, щоб максимально продовжити термін служби газобалонного обладнання 4 покоління, необхідно дотримуватися деяких правил. Слід регулярно проводити огляд оснащення на предмет герметичності. Помітивши витік газу, негайно звертайтеся до фахівців. Також важливо вчасно очищати редуктор від конденсату. Не забувайте і про регулярну зміну фільтра.

Де купити 4 покоління в Черкасах?

Установку газового обладнання 4 покоління потрібно довіряти досвідченим фахівцям, які відмінно розбираються у всіх тонкощах роботи з високотехнологічним обладнанням. Такі професіонали працюють в компанії  «Айхен Газ».

Співпраця з нами – це гарантія довговічною експлуатації ГБО. Підібрати та встановити обладнання на авто, точно його настроїти, перевірити, щоб всі компоненти працювали – це головні етапи кожної установки та ремонту ГБО. Звертаючись в компанію ви можете бути впевненими в надійності всих компонентів системи.