Професійна установка ГБО в Черкасах

– гарантія успішної роботи без поломок на тривалий час. Компанія «Айхен Газ» відмінно зарекомендувала себе серед автомобілістів завдяки високому професіоналізму, надійності та відповідальності. Наші фахівці ретельно відстежують всі сучасні тенденції в галузі газового обладнання та постійно підвищують рівень своєї кваліфікації.

Часто з метою якомога більшої економії фінансових коштів автолюбителі намагаються самостійно встановити газобалонне обладнання. Однак тільки в рідкісних випадках вони досягають бажаного результату. В іншому випадку ГБО не працює на повну силу, а іноді навіть певні деталі виходять з ладу. Зрештою все ж доводиться звертатися до фахівців. У підсумку мова йде тільки про даремно витрачені силах, гроші і час.

Найбільшою популярністю користується установка ГБО 2 на інжекторні авто, а також установка ГБО 4 покоління. За роки експлуатації саме таке оснащення показало себе з найкращого боку, як найбільш економне, зручне і зносостійке. Установка виконується за допомогою високоякісного сучасного обладнання за гідну оплату та короткий проміжок часу. Ви також можете розраховувати на повний спектр послуг, пов’язаних з обслуговуванням газобалонного обладнання. У нас Ви можете купити, налаштувати, діагностувати і відремонтувати ГБО.

Перш ніж встановити ГБО 2 чи 4 покоління, важливо переконається в тому, що Ваш автомобіль в повній мірі «готовий» до цього. В першу чергу справа стосується його абсолютної справності. Особливо це відноситься до його системі запалювання. Адже після установки ГБО необхідно буде налагодити подачу газу палива. Професійна настройка пропана не менш важлива, ніж сама установка. Здійснювати її бажано там же, де відбувся процес установки.

Тривалість служби газобалонного обладнання залежить не тільки від якості самого оснащення і його установки, а й деяких правил експлуатації. Велике значення має те, яким саме паливом Ви заправляєте автомобіль. Намагайтеся не використовувати побутовий газ. Тиск в балоні є важливим фактором, який не можна нівелювати. Не перевищуйте максимально допустимі виробником показники. Не забувайте і про те, що конденсат вимагає регулярного зливу. Ви можете здійснювати його як власноруч, так і звернувшись до професійних майстрам.

Постійно необхідно стежити за зовнішнім станом газового обладнання. Важливим показником є його герметичність. Помітивши будь-які зміни в ході роботи ГБО, слід негайно відправитися туди, де проводилася установка, щоб якомога швидше діагностувати поломку і усунути її.