Газобалонне обладнання стає все більш популярне з кожним днем. Не викликає ніяких сумнівів те, що газ на автомобілі дуже вигідна річ. Такий попит породжує все більше і більше відмінних пропозицій стосовно ціни на ГБО. Кожен виробник намагається внести якесь нововведення, покликане поліпшити роботу газового обладнання та максимально спростити його експлуатацію.

Зокрема з’явилося вже кілька поколінь ГБО, деталі до них виробляються в різних точках світу і мають різну цінову категорію. Електромагнітний газовий клапан (ЕГК), газове оснащення різних типів 5 покоління та 6-те стають все сучаснішими. Обов’язкові вузли, без яких не можливо уявити роботу ГБО: редуктор, форсунки, магістралі – мають різну якість та експлуатаційні можливості.  

Состав газобалонного обладнання

111

Газовий редуктор-випаровувач з його допомогою газ переходить з рідкого стану в пароподібний, прогрівається до потрібної температури. Разом з тим, редуктор знижує тиск палива і регулює його кількість за рахунок наявності спеціального гвинта. А при відключенні мотора або переході на роботу на бензині перекриває газ. Незважаючи на єдиний принцип роботи всіх газових редукторів-випарників, їх головна відмінність полягає в кількості ступенів регулювання, а також оснащенням системи пуску і холостого ходу. Кожен виробник намагається по-своєму поліпшити пристрій та деталі до нього.

Змішувач – призначений для приготування робочої газової суміші, яка внаслідок потрапляє в систему мотора.

Газовий контролер – покликаний для контролю над режимом уприскування палива в мотор.

Електромагнітний газовий клапан (ЕГК) – потрібен щоб подавати газ в редуктор і перекривати його в разі роботи на бензині. Керувати ним можна за допомогою спеціального перемикача, який знаходиться в салоні автомобіля. ЕКГ оснащений фільтром, який очищає газ від різного роду домішок. Не слід забувати про те, що він потребує регулярної заміни. Електромагнітний бензиновий клапан (ЕКГ) – відповідно призначений для подачі бензину і перекриває її, коли двигун працює на газу.

Мультиклапан – одна з найважливіших деталей газобалонного обладнання, оскільки відповідає за його безпеку. Він знаходиться на газовому балоні. Допустима норма його заповнення паливом – 80%, всі спроби113-300x300 заповнити балон більше норми -потенційно небезпечні. До функціональних особливостей мультиклапану належить перекриття заправного каналу в разі досягнення максимально дозволеного обсягу газу. 

Газовий балон – ємність, в якій знаходиться газова суміш. Він може відрізнятися розмірами, а відповідно і обсягом, а також формою. Бувають циліндричні балони (схожі зі звичайним побутовим) або тороїдальної форми (встановлюються на місце запасного колеса). Кількість балонів можна вибрати за власних потреб і можливостей транспортного засобу. Від вільного місця в багажнику прямо залежать, скільки балонів можна встановити, так що це теж слід врахувати.

mini_pack.jpg_1392279426Додаткова електроніка –  пристрій для удосконалення та полегшення експлуатації газобалонного обладнання. Залежно від типу і покоління ГБО його можна оснастити підходящої електронікою, тим більше, що вибрати є з чого.

Все це необхідні деталі, та не кожен з підрадників проводить установку ГБО якісно та вчасно. Компанія Айхен Газ займається продажем та встановленням ГБО на автомобілі різного типу. В разі встановлення 5 покоління ми точно перевіряємо наскільки підходить для вашого автомобіля таке обладнання.