Перед самостійним встановленням газобалонного обладнання, потрібно знати, що процес встановлення складний потрібно довірити досвідченим і перевіреним фахівцям, що мають великий досвід роботи в області. Установка ГБО виконана вручну, самостійно без професійних пристроїв діагностики – закінчується проблемами в подальшій експлуатації ГБО.

Ремонт газової установки своїми руками

Тому що не існує зареєстрованих стандартів для самостійного процесу установки газобалонного обладнання на авто. Кожне СТО в Черкасах має в запасі свої секрети та напрацювання. Поважають себе компанії, які ретельно стежать за своєю репутацією, надають гарантію на свої послуги, користуються запатентованими технологіями та перевіреними методами. Проте, навчитися самому проводити монтаж газової установки можна. В подальшому спростивши собі життя по техобслуговуванні.

Існують певні нюанси, що дозволяють кожному автомобілісту зрозуміти, наскільки професійна та якісно зроблена установка газа на авто. Для цього необхідно детальніше розглянути особливості установки основних вузлів ГБО.

Балон ГБО

Неможливо уявити собі роботу газового обладнання без балона. Адже саме в ньому знаходиться паливо. Балони бувають в двох формах: циліндричної або тороідальної. Встановлення балона на авто залежіть від його форми. Тороідальні балони для гбо часто кріпляться зовні автомобіля в захищене місце, без ближніх рухомих деталей і глушника. Самостійно провести монтаж балона на газ для авто можна після консультації в компанії.

Циліндричний балон вимагає спеціальної рамки та фіксації сталевими стрічками. Тороідальний баллон кріпиться за допомогою болтів. Кріплення всього балона має бути максимально міцним і надійним, не допускаючи ніяких рухів та люфту. Всі отвори кріплення всередині та зовні слід захищати антикорозійним покриттям і забезпечити їх спеціальними втулками. Купить балон ГБО с комплектом кріплення Ви можете за попереднім замовленням зателефонувавши по номеру компанії Айзен Газ.

Редуктор ГБО

Уважно віднесіться до вибору газового редуктора на авто. Він повинен співпадати з потужністю Вашого транспортного засобу. Уваги заслуговує місце установки газового редуктора. Важливо, щоб було легко підключити всі елементи залишився доступ до вбудованого фільтру і регулювального гвинта. Регулювання газового редуктора повинно проходити швидко, для самостійної настройки. Заборонено встановлювати регулятор потужності ГБО на вібруючі запчастини мотора. Всі трубки і шланги, що ведуть до редуктора повинні бути міцними і надійними, без тріщини, заломів та інших пошкоджень. Після встановлення ГБО перевіряйте самостійно всі магістралі газової системи.

Шланги системи охолодження.

Від них безпосередньо залежить робота редуктора. Підключення повинно відбувається паралельно, при цьому редуктор повинен знаходиться під верхньою точкою даної системи. Важливо враховувати напрямок обороту охолоджуючої рідини. Кращим матеріалом для виготовлення трійників є латунь.

Трубки на газовій установці.

Відносно цих запчастин важлива наявність відповідної сертифікації. При установці трубок потрібно уникати їх пошкодження і заломів. Якщо це сталося, то таку деталь слід замінити неушкодженою. Кріплення трубки має відбувається за допомогою спеціальних металевих дужок з гумовими прокладками. Газові магістралі фіксують і максимально маскуються.

Газові форсунки

При їх установці та настройці важливо дотримуватися точного періоду вприскування. Вони повинні розташовуватися якомога ближче до бензинових форсунок, з урахуванням їх кута в напрямку потоку. Форсунки гбо складно встановити самостійно, тому звертайтеся за допомогою до спеціалістів.

Заправний клапан

 Ця деталь – одна з найпростіших в установці. Головне, підібрати підходяще місце (нерухома частина кузова або кронштейн під заднім бампером). Головними вимогами до установки клапана є доступність та легкість при заправці газом.

Електроніка ГБО

Необхідно звернути увагу, на відповідність з технічними характеристиками мотора. Від цього залежить точність і налагодженість роботи всього газобалонного обладнання. Простежити потрібно за хорошою ізоляцією всіх проводів. Найкраще прикріпити електронні кабелі до кузова машини. Під час підключення проводів, обов’язковою умовою є відключення акумулятора. Для самостійного кріплення та роботи з електронікою звертайтеся по телефону компанії. Весь комплект електроніки можна придбати окремо.

Для самостійної установки ГБО на автомобіль ми перерахували всі основні компоненти. Це допоможе вам швидко провести монтаж газової установки на свій автомобіль. Проте якщо ви вагаєтесь і володієте не достатньою інформацією для точної установки самостійно – звертайтеся за консультацією. Менеджер компанії Айхен Газ дасть відповіді на всі запитання стосовно монтажу обладнання.