Газобалонне обладнання другого покоління можна встановити на автомобілі з різними типами двигунів: як на інжекторні, так і на карбюраторні. Мабуть, це одна з головних причин, по яких ГБО 2 покоління користується великою популярністю на сьогоднішній день. Однак у кожному випадку є свої нюанси. У карбюраторних двигунах все просто.

2 покоління на інжектор.

З інжекторними двигунами справа йде складніше. В даному випадку не можна використовувати форсунки для подачі газу, оскільки вони вже задіяні для роботи на бензині. В результаті довелося подавати паливо перед дросельною заслонкою. Це несе ризик займання газової суміші. Уникнути цього допоможе наявність анти хлопкового клапана. Його встановлюють перед змішувачем газу. Завдяки йому можна уникнути вибуху ДМРВ (датчика масової витрати повітря) і основи повітряного фільтра.

В автомобілях з інжекторним мотором перехід з одного різновиду палива на іншу відбувається за рахунок електромагнітного реле. Газобалонне обладнання 2 покоління має низку незаперечних переваг, які вигідно виділяють його серед інших поколінь.

Ціна гбо 2 покоління.

Перше, що підкуповує всіх автолюбителів – це, звичайно ж, порівняно невелика вартість обладнання. Причому це стосується як самого обладнання, так і його установки, а також подальшого техобслуговування. Купити ГБО 2 за зниженною ціною – не становить проблеми. Його продають і встановлюють всі невеликі газові СТО. Проте якість такого обладнання дасть про себе знати дуже швидко, готуйтеся до витрат при заміні деталей.

ГБО 2-го покоління відрізняється і простотою конструкції. До того ж воно оснащене мінімумом електроніки. Завдяки цьому автомобіль може прослужити довше без поломок. А якщо і з’явилися несправності, то їх можна досить легко і не затратно усунути.

Вигоди ГБО 2 покоління.

Надійність і довговічність – ще одні суттєві плюси даного обладнання, які випливають з вищевикладених переваг. До того ж роки безперервного виробництва та експлуатації дозволили максимально вдосконалити і налагодити процес виготовлення і установки кожної деталі газобалонного обладнання другого покоління. Ринок ГБО переповнений деталями різних виробників. Тож підібрати газове обладнання буде не складно.

Все ж газове обладнання 2 покоління має недоліки. Як згадувалося раніше – це  висока ймовірність виникнення ударів. А вони можуть привести до псування деяких запчастин, зокрема трубопроводу, датчика витрати палива і впускного колектора, якщо він виготовлений з пластмаси.

Важливо пам’ятати, що ГБО 2 покоління можна встановлювати не на всі автомобілі. Для початку не завадить проконсультуватися у професіоналів. Деякі виробники виготовляють ГБО під конкретний автомобіль, та це не стосується другого покоління.

Газобалонне обладнання 2 покоління має порівняно низький рівень екологічності, а значить більшою мірою забруднює навколишнє середовище. Винятком є тільки газове обладнання з 2 регулюваннями.

Купить ГБО 2 покоління.

Купуючи газобалонне обладнання другого покоління у компанії Айхен Газ в Черкасах Ви отримуєте гарантію якості і надійності за прийнятною ринковою вартістю. Ми надаємо 1 рік гарантії без обмеження пробігу. Разом з тим досвідчені професіонали можуть зробити установку ГБО на вищому рівні.

Компанія здійснює повне технічне обслуговування газового обладнання другого покоління. Ремонт редуктора, заміна газових магістралей, перевірка балонів та ін. При виникненні проблем з 2 поколінням звертайтеся за консультацією, приїздіть на ремонт ГБО. Нагадуємо, що в квітні ціни на италійське обладнання знижені.